Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czujnik spalania stukowego-Renault Laguna 1.9dci?

06 Mar 2009 21:31 9315 9
  • Poziom 10  
    Witam wszystkich jestem tu nowy ale nie moglem nigdzie tego znalezc. Mam problem z autem tj Laguna II 2002r 1.9dci. Zapaliła mi sie lampka STOP na zegarach, po diagnozie był 1 błąd p0032 co jest czujnik spalania stukowego,mam takie pytanie gdzie go szukac i gdzie go kupic jesli padł, bo ASO RENAULT pan stwierdził ze ten samochód nie pociada czujnika takiego. dziekuje wszystkim za odpowiedz. Pozdrawiam
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 36  
    zrób diagnozę porządnym sprzętem,odczyt będzie prawdziwy.fejsiki plotą bzdury
  • Poziom 10  
    tzn? czytałem juz ze z renault sa problemy ale gosciu ktory sprawdzal mial cos takiego jak autoboss czy cos w tym rodzaju
  • Poziom 36  
    przykro mi nie znam tego wynalazku.mam nadzieję że fałszywy kod to jedyny skutek tego eksperymentu.launch,wow,a najpewniejszy clip i wiesz co w trawie piszczy
  • Poziom 10  
    no ja tez mam taka nadzieje chyba musze znalezc kogos z clipem
  • Poziom 10  
    i problem sam się rozwiązał nie wiem co było ale po odłączeniu akumulatora stop gasnie po zapaleniu auta wiec ok. Temat uwazam za zamkniety:-)
  • Poziom 12  
    Diesle nie mają czujnika spalania stukowego.
  • Poziom 10  
    ja tez tak myslalem ale niestety maja kolego
  • Poziom 12  
    1,9 dci napewno go nie ma z tego co wiem nowa mazda takie cos wprowadziła:-)
  • Poziom 10  
    tzn. tak laguna nie ma ale chodzilo mi ogolnie o disle ze mają takie czujniki