Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

SAMSUNG U700 - Odtwarzacz, słuchawki

06 Mar 2009 21:56 1698 3
  • Level 11  
    Witam,
    Mam pytanie... Posiadam samsunga u700. Nie podoba mi się w nim kilka rzeczy, a mianowicie:
    - to, że podczas słuchania muzyki w kolejności losowej za każdym ponownym uruchomieniu odtwarzacza i włączeniu muzy "lecą" te same piosenki... np.
    Włączę jakiegoś Bennasi Bross, wybiorę następna piosenkę którą jest przykładowo Feel ;p.... wyłączę odtwarzacz, włączę od nowa np Eminema biorę następną piosenkę i leci Feel ;p - i tak każda piosenka po kolei

-nie zadowala mnie bass, chciałbym aby od niego "głowa pękała" ;p co zrobić? Chciałbym zmienić słuchawki ale nie wiem czy bardziej opłaca się kupić słuchawki dopasowane do slotu w telefonie, czy kupić przejściówkę
    i słuchawki takie jak np. do odtwarzacza mp3. Nie znam pasma przenoszenia oryginalnych słuchawek "samsungowych" więc nie wiem czy się opłaca

Chciałem zadać jeszcze jedno pytanie ale mi umknęło ;p
    Jak mi się przypomni to napisze

Liczę na odpowiedzi...
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 24  
    Dam ci dobra rade. Samsunga to mozna sobie kupic telewizor ale nie tel.
    Co to sluchawek to na orginałasch powinno grac dobrze, jesli ci to nie wystarcza to kup sluchawki dobrej firmy i przejsciowke
  • Level 11  
    Według mnie samsungi są zajefajne i to nie tylko telewizory... tyle że nie ma korektora dźwięku...

a ktoś wie czy można dźwięk poprawić wystukując kod *#0523# i tak jest "zakładka Audio -> potem się coś wybiera (np. Commo config) -> potem eQ config -> gain config -> i np. Rock. Wyświetla się kilka częstotliwości... co to jest??

Jakiej marki wybrać słuchawki??
  • Level 11  
    chyba nikt nie wie o co chodzi :(
    zamykam temat...