Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Safrane gdzie szukac filtra przeciwpyłkowego

sebaksiaz 06 Mar 2009 22:09 2611 4
  • #1 06 Mar 2009 22:09
    sebaksiaz
    Poziom 9  

Witam.Mam problem z safranem przyjechał na wymiane filtra pyłkowego ale nigdzie go nie ma, w katalogu mają wszystkie modele a ostatnio byłem na szrocie, było takie autko i filtra ani śladu a teoretycznie powinien byc na podszybiu. Czy ktoś może już to przerabiał?

0 4
  • #2 08 Mar 2009 12:14
    mosiek2206
    Poziom 13  

sprawdziłem w programie etech i pokazują ze filtr znajduje sie po stronie pasażera na podszybiu. jeżeli go nie widać patrząc od komory silnika z tego co wiem niektóre renówki mają dojście do filtra przez schowek.

0
  • #3 09 Mar 2009 21:06
    msarota
    Poziom 9  

tak , kolega ma rację , mam scenica i filtr jest wewnątrz tuż przy wentylatorze, wystarczy zajżeć pod schowek, może być podobnie w safrane

0
  • #4 28 Kwi 2009 21:56
    aki30
    Poziom 2  

Filtr kabinowy w Safrane fabrycznie był montowany tylko w najbogatszej wersji 3.0 V6 Baccara w fazie I do 1996 roku. Normalnie w Safrane nie ma tych filtrów, bo potrzebny jest do tego dodatkowy adapter (który można dokupić i oczywiście założyć) Cena w ASO zwala z nóg- bo ponad 400 zł (adapter wraz z filtrem).
    Trochę to dziwne w tej klasie auta, że klimatronik i nie ma filtra przeciwpyłkowego, a jednak :)
    Powinien być oczywiście na podszybiu, od strony pasażera.

0
  Szukaj w 5mln produktów