Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Passat B5 - licznik, nie moge sie zalogowac

rafalek 09 Mar 2009 16:01 9671 31
  • #31 09 Mar 2009 16:01
    rafalek
    Poziom 10  

Dlaczego na pw? :) Toz to zadna tajemnica. Wychodzi na to ze jest to immo2. Zreszta poza jednym szczegolem to wszystko wskazuje jednak na immo2:

1. Wg informacji jakie znalazlem do konca roku 2002 byly jeszcze produkowane licnziki z immo2
    2. numer mojego licznika konczy sie 845 a wg info jakie znalazlem to ostatnia cyfra oznacza immo (5-immo2, 6-immo3)
    3. Te liczniki co ja mam byly produkowane tylko do konca 2002 roku a potem byly juz licnzniki z numerkiem 846 (co potwierdzaloby punkt 1 oraz 2 :) )
    4. Ostatni punkt to fakt ze udalo mi sie to uruchomic :)

Jedyne co to wyswietlanie w vag comie w 17-instruments pole wxtra field wskazuje ze to jednak immo3. Powiem szczerze ze nie wiem jakim cudem ale udalo mi sie to uruchomic. Jak wreszcie zalogowalem sie w vagu to bylem przekonany ze uda mi sie zaadoptowac licznik ale ze dzis bede zamawial nowe transpondery. Jednak zauwazylem ze po dodaniu kluczykow zgasla mi kontrolka od immo... Odpalilem auto i dziala caly czas. :)

Dodano po 5 [godziny] 15 [minuty]:

No i utknalem ze wskazaniem temperatury. Doczytalem ze powinienem doprowadzic do pinu 26 no ale tam juz jest kabelek. Zreszta w starym liczniku temperatura dzialala. Ma ktos moze jakis pomysl?

• #32 30 Sty 2015 10:49
    piotr passat b5
    Poziom 1  

siemka. czytalem twoj post i patrze ze masz podobny problem badz miałes. ja mam paska z 99 roku. mialem w nim licznik z full fis ale mi padl tak jak i navi. wiec zmienilem na licznik po fl z 2001 roku. oba liczniki sa w canie. jak zaadoptowalem immo i kluczyki to mam jaden problem nie dziala mi na wyswietlaczu licznika temperatyra zewnetrzna. moze wiesz czemu bo ja juz z tym problemem borykam sie pol roku