Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toshiba A300 - nie działa wifi po wybudzeniu

08 Mar 2009 10:27 2575 2
  • Poziom 8  
    Witam,
    zakupiłem laptopa toshiba a300 1-mt oraz router edimax'a BR-6024Wlg do stworzenia sieci wifi w moim mieszkaniu. Internet łapie (jakość 4/5) w pokoju, gdzie aktualnie przebywam. Gdy wychodzę/idę spać/przestaję go używać przełączam laptopa w stan wstrzymania (wcisniecie włącznika/wyłącznika na górnym panelu klawiatury). Gdy ponownie budzę go do pracy - system poprawnie sie ładuje - laptop kompletnie nie łapie żadnej sieci i pomaga tylko i wyłącznie reboot sprzętu (po reboocie komputer łapie około 5-6 sieci).
    Podczas wyłączania nie wyłączam anteny wifi (przełącznik u dołu klawiatury).
    Posiadam wszystkie sterowniki ładowane automatycznie do wgrywania systemu - windows vista.
    Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?
    Pozdrawiam
  • Poziom 37  
    Komputer na noc się wyłącza a nie usypia, dzieki temu wydłużysz czas jego działania.

Problem tkwi systemie operacyjnym i też mi się to zdarzało.
  • Poziom 8  
    okej, postanowilem wyłączyć antenę przez wstrzymaniem pracy laptopa a po wznowieniu - włączyć. Zadziałało i niech tak zostanie :)
    Słyszałem kiedyś, że dla dobra laptopa lepiej go wstrzymywać niż wyłączać, nie wiem czy jest to mit. W każdym bądź razie dziekuje za odpowiedź :)