Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem z silnikiem Mercedes 124 230E 1990r. z gazem

08 Mar 2009 13:08 2588 5
  • Poziom 1  
    witam wszystkich jestem posiadaczem mercedesa 124 230 E 1990r z gazem.Mam problem z silnikiem niekiedy ciezko pali i nadmiernie kopci i bardzo czesto gasnie zarowno na bezynie jak i na gazie a potem nie chce odpalic jak juz odpali to nie wkreca sie na obroty jakby go cos mulilo.Kiedys na gazie mi strzelil kilka razy i rozdarlo gume ktora znajduje sie pod filtrem gdzie ja moge szukac aby ja zakupic i co bedzie przyczyna takiego zachowania tego sam. prosze o pomoc dziekuje z gory pozdrawiam Dawid
  • Poziom 11  
    ja bym stawiał na przepływomierz....
  • Poziom 1  
    guma pod filtrem (rozdzielacz wtrysków) jest bardzo istotnym elementem. będzie ciężko palił i nie wkręci się na obroty tak jak na gazie jak i na benzynie. miałem podobny problem w 190 2,6E. wymieniłem gumę (posiadam dwie:) ale do silnika 6-cio cylindrowego) i nie do końca udało się wyeliminować ciężkie odpalanie ale jak odpalił to już chodził super.
  • Poziom 38  
    Wszystkie gumy są dostępne / polecam tylko oryginały / jak nie od ręki to zamów , raz wymienić i zapomnieć . Bardzo często po wystrzale zostaje zrzucony wąż pod rozdzielaczem z króćca plastikowego / połączenie z zaworem dodatkowego powietrza / i to ma bardzo duży wpływ na uruchomienie silnika
  • Poziom 10  
    hej,

bankowo guma lub jakas inna nieszczelnosc w kolektorze ssacym

pozdr