Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Roadhause-klocki hamulcowe,co o nich myslicie?

seattdi 08 Mar 2009 14:39 1468 4
    seattdi
    Level 12  
    witam,moze ma kotos doswiadzczenia z w/w klockami,jak sie sperawuja,czy piszcza,sa w miare tanie i jestem ciekaw warto je kupowac,bylbym wdzieczny za opinie i sugestie,pozdrawiam
    esteban123
    Level 20  
    Za tą cene bardzo przyzwoite klocki,praktycznie cały mój "tabor" śmiga na klockach i szczękach tej firmy,nie piszczą,klocki w dostawczaku wytrzymują ok.40 tysi
    pioart
    Level 38  
    Klocki jak klocki za tą cenę to Remsa pakowana też w zielone kartoniki, tyle tylko że dość kiepsko się sprawują podczas dość szybkiej jazdy i gwałtownych hamowaniach , co do piszczenia to powiem że raz tylko je zakładałem i to na dwa dni i szczęście że klient je dostarczył bo piszczały jak jasna chole.. .I za nic nie dało się z tym nic zrobić . Po wymianie na wyższą półkę problem znikł.
    misza50
    Level 16  
    dość dużo zakładamy tych klocków...nie było reklamacji, czasem bywa, że dość mocno zapylają felgę, ale które nie zapylają...
    przyzwoity towar
    pioart
    Level 38  
    Na wstępie

nie twierdzę że to fatalne klocki dla jasności
    To że nie ma reklamacji nie znaczy że są dobre i nie tyczy się to tylko klocków ale każdego taniego produktu bo zazwyczaj jest tak że skoro klient kupuje tani produkt to godzi się z jego jakością i nie wnosi reklamacji . Jak kupisz tani śrubokręt i on nie wytrzymuje to co po 3zł polecisz z reklamacją ? bzdura idziesz i kupujesz kolejny za 3,50 bo może będzie lepszy / i to jest podstawowa metoda działania marketów i chińszczyzny tam sprzedawanej /
    To że pylą ? no to taki już jest urok klocków po zaprzestaniu dodawania azbestu bo jak na razie to nic co by go w 100% zastąpiło nie wynaleziono