Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
flexghzflexghz
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

internet radiowy a finanse

08 Mar 2009 23:52 1777 8
  • Poziom 21  
    Witam

kupuje właśnie dom. Domek niczego sobie, tylko stoi na nim nadajnik internetu. 2 sektory na 2,4 Ghz i z 5 mostów na 5Ghz w rożne strony. Od czego zacząć rozmowę z firma? Jakie warunki im postawić? Jak przeprowadzić rozmowę?
  • flexghzflexghz
  • flexghzflexghz
  • Poziom 16  
    Ja bym się najpierw spróbował dowiedzieć jaki był układ z poprzednim właścicielem, a potem coś próbować ugrać więcej, bo w tej chwili to w sumie są u Ciebie nielegalnie, bo lokal jest twój a nie mają z Tobą umowy i generalnie Twoje jest teraz na wierzchu.
  • Poziom 21  
    z poprzednim właścicielem jakoś to niejasno jest, nie mogę sie dogadać. Internet darmowy mam. Powiedzcie mi po ile taki wynajem chodzi?
  • Warunkowo odblokowany
    Jeżeli poprzedni właściciel zawarł umowę z dostawcą netu na jakiś tam warunkach TO JESTEŚ ZOBOWIĄZANY do ich przestrzegania
  • Poziom 29  
    Zobacz jaka była umowa. Jeżeli jej nie było, to znaczy,że było `na gębę' - ale coś sobie ustalili.
    Nie da się zawrzeć umowy z budynkiem - więc muszą ją mieć z tobą, a nie z poprzednim właścicielem.

Nie licz na kokosy: Link
    Cytat:
    Stawki są bardzo różne. Praktycznie wszyscy dostawcy którzy posiadają bazy na domkach jednorodzinnych rozliczają sie barterem. Stawki na instytucjach (szkoły, szpitale, wysokie budynki) wahają się w granicach 50-150 zł netto, przy czym już za 150 zł można umieścić anten na 60 m kominie ciepłowniczym. Takie przynajmniej stawki ja znam.
  • Poziom 21  
    A lepiej napisać jakąś umowę czy lepiej na gębę to załatwić?

Co Wy dostajecie w zamian za udostępnienie dachu?
  • Poziom 16  
    worw napisał:
    A lepiej napisać jakąś umowę czy lepiej na gębę to załatwić.

Chłopie ''na gębę''- oszalałeś? A jak będą robić np konserwację anten i uszkodzą ci pokrycie dachu i co wtedy? Kto pokryje szkody? Umowa ma być na piśmie. Dla twojego dobra.
  • Użytkownik usunął konto