Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG nagrywarka HDD/DVD RH177 laser

08 Mar 2009 00:45 11073 20
  • Poziom 9  
    Witam.
    Właśnie wysiadł mi tez laser w RH 177.
    Szukałem na allegro,ale nic już tam nie ma.
    Gdzie mogę dostać taki napęd?
    Albo czy będzie pasowała zwykła nagrywarka Lg?
  • Poziom 13  
    Witam.Ja oddaje moją nagrywarkę do serwisu mimo że jest po gwarancji.To jest najlepsze wyjście,bo na wymieniony element jest jakaś gwarancja.Podejżewam że napędy optyczne są chyba jednakowe tej samej firmy,o podobnych parametrach.Miłej Niedzieli.M.
  • Poziom 34  
    Będziesz miał tej gwarancji 3 miesiące także nie wiem czy nie lepiej nowy sprzęt kupić - Oczywiście jak ma mało kosztować to się i tak opłaca.
  • Poziom 13  
    Zobacze ile będzie kosztować wymiana.Czy się opłaca,czy nie będzie lepiej kupić nowej,ale jaką?.
  • Poziom 34  
    Teraz jest duży wybór na pewno się coś utrafi ale może nie ma na razie co się zastanawiać - poczekajmy na werdykt serwisu.
  • Specjalista techniki DVD
    Jeżeli ktoś chce zakupić taki napęd zapraszam na pw. Zamontowanie nowego napędu jest dziecinnie proste i zajmuje ok 3 minut.
  • Poziom 13  
    Czy możesz mi powiedzieć ile kosztuje taki napęd ? i jak mam się z Tobą skontaktować?,bo pw,nic mi nie mówi.
  • Poziom 9  
    MORTEM wymiana na orginał czy zamiennik ??? Napisałem do Ciebie na PW
    pw oznacza prywatną wiadomość. Wszystkie informacje tylko drogą pw
  • Poziom 13  
    MORTEM.Wysłałem do Ciebie pw.
    Od kolegi lukasz-s doszedł, od Ciebie nie.
  • Poziom 9  
    Dziękuję koledze MORTEM za udzieloną pomoc , i wskazówki techniczne . :)
  • Poziom 10  
    Witam! No właśnie mi też pada nagrywarka rh177, to znaczy nagrywa niby płytkę, fianlizuje ją i .... już jej nigdzie w żadnym napędzie ani w tej nagrywarce nie mogę odtworzyć. Zastanawiam się właśnie czy padł tylko napęd czy przypadkiem coś więcej. Czy ktoś miał może podobny przypadek? Czy wymiana napędu wystarczy?
  • Poziom 9  
    u mnie nie widziało płyt nagranych na kompie oraz różnych płyt kupionych w sklepie .Po wymianie napędu na razie jest Ok .Oby jak najdłużej .
  • Poziom 10  
    Mój rh177 zazwyczaj widzi płyty ale ... ma problem z poprawnym nagraniem. Moge nagrac i zfinalizowac płytę ale nic jej nie przeczyta.Znaczy nie moge nagrywać dvd-r TDK, SONY, VERBATIM. Natomias płyty dvd+r jak zainicjuje to nagrywa poprawnie i da sie odtwarzać na innych sprzętach. Próba nagrania płyty to loteria wielka niewiadoma albo się uda albo nie:)
  • Poziom 9  
    Nie takiego problemu to nie miałem nagrane płytki odtwarzałem na różnych sprzętach bez problemu ,ostatnio pojawił się problem z oglądaniem ,ale teraz już OK
  • Poziom 10  
    Od tygodnia borykam się z tym samym problemem, w moim przypadku nagrywarka, a własciwie laser w napędzie (6721RFN021A) nie czyta płyt... oryginalnych :|

- Wszystko co jest nagrane na niej wcześniej odtwarza bez problemu.
    - Wykręciłem napęd, przeczyściłem, ale nic to nie pomogło.

Oddawanie do serwisu chyba nie ma większego sensu.. najchętniej kupiłbym zamiennik i sam zdemontował już istniejącą nagrywarkę dvd. Tylko nie mam pojęcia co i gdzie kupić ? Jakieś rady ?
  • Poziom 10  
    Witam \
    ja poszukalem na allegro orginalny nowy naped ,dvd z komputera nie działają.
    Poszukaj tez w aukcjach zakonczonych i jak znajdziesz goscia to pisz i zalatwiaj. zobacz tez po ile sa dzialajace na allegro LG.
    Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Mam problem z ta nagrywarką. Nie finalizuje i nie odtwarza wcześniej nagranych płyt. Poza tym wszystko chodzi. Gdzie mogę to naprawić i jaki może być koszt bo jest po gwarancji. Pomóżcie proszę.
  • Poziom 10  
    odświeżam temat
    Dziś przy próbie odtworzenia jakiejkolwiek płytki Lg nie widzi dysku. Jest po gwarancji, a jak jeszcze był to 2 razy lądował w serwisie, wariował tzn samoczynnie nagrywał i nie działały przyciski na panelu. Tak się zastanawiam czy warto reanimować, czy kupić jakąś taniochę do odtwarzania divx z napisami, sprzęt już wcześniej uważałem za nieudany model nie wart tych pieniędzy. Mimo wszystko jeszcze nie spisuję go na straty, może ktoś poradzi czy da się do niego podpiąć inny lepszy napęd.
    Ewentualnie może ktoś wie jaka jest cena oryginału( chodzi o laser) i czy w ogóle się to opłaca.
  • Poziom 2  
    Witam też mam podobny problem z tą nagrywarką napęd nie widzi płyty.Próbowałem jakoś skontaktować się z kolegą MORTEMem ale nie wiem czyja coś źle robię , że nie nie mogę wysłać na PW zapytania czy kolega już nie zajmuje się takim sprzętem. Prosiłbym o jakieś info czy mogę próbować Czy szukać czegoś innego.