Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips 37PFL9603D restartuje po włączeniu DVB-C

jozoboss 09 Mar 2009 11:21 2344 2
  • #1 09 Mar 2009 11:21
    jozoboss
    Poziom 2  

Mam taki problem i proszę o pomoc.
    W telewizorze Philips 37PFL9603D po wejściu w tryb serwisowy kodem 062596+i zmieniłem DVB-C na włączone i po wyłączeniu telewizora i ponownym włączeniu zaczął restartować. Czy ktoś zna może sposób na przywrócenie ustawień fabrycznych ?

0 2
  • #2 10 Mar 2009 08:52
    lisek
    Spec od monitorów

Kol. ,a co pisało w j.ang. jak nacisnołeś (062596i ) ?

"dostęp Tylko dla pracowników servisu Ph. Nieuzasadnione ..grozi utratą gwarancji"

Oczywiście wybrałeś 7) Options-miscellaneous-DVB-T installation.
    -potem potrzeba przejść do “country dependent” >> na “ON”.
    ..Tv ma być w st-by >
    sam znajdzie nadajniki TV digital (w Twojej okolicy > Jeśli takowe są !!!?)
    Jesli ok. > możesz ogląać TV digital
    Jesli nie > ?

0
  • #3 10 Mar 2009 09:51
    jozoboss
    Poziom 2  

Dzięki za tłumaczenie z angielskiego ale nie o to mi chodziło. Oczywiście masz rację , że jak się nie wie do końca wszystkiego to nie powinno się grzebać w programie. Niestety czasem ciekawość wygrywa nad rozsądkiem.

Poradziłem już sobie z tym problemem i dla potomności podaję co można zrobić w takiej sytuacji.
    Trzeba rozkręcić tylną obudowę telewizora. Po zdjęciu całego tyłu i odpięciu przewodów od Ambilight mamy już dostęp do płyty głównej. W okolicy tego dużego układu bez radiatora, po jego prawej stronie znajdziemy punkty pomiarowe. Interesuje nas punkt SDM i GND Trzeba te punkty zewrzeć ze soba i włączyć tv do sieci a następnie po około 15 s rozewrzeć. Telewizor uruchomi się normalnie co pozwoli nam na ponowne podanie kodu 062596i i naprawę tego co pozmienialiśmy.Trzeba jeszcze zapamiętać zmienione ustawienia ( w menu jest linijka STORE)
    To tyle i nie zachęcam do robienia zmian których nie rozumiemy ;)

0