Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nokia N95 8G po aktualizacji do V30...018

Mariusz_N 09 Mar 2009 13:32 2884 4
    Mariusz_N
    Level 18  
    Witam Wszystkich
    Telefon od kilku miesięcy zawieszał się i robił różne dziwne rzeczy więc postanowiłem z formatować go i wgrać mu nowego softa. Przeczytałem sporo postów jak to się robi i zaczynając od pobrania i zainstalowania Nokia Software Upadater sprawdzenia i ściągnięcia wersji soft V30.0.018 zrobiłem format, który przeszedł bez problemów tak jak i zarówno aktualizacja. Problem w tym że nie mogę teraz rozpoznać mojego fona bo tak się zmieniło menu (ikony w pionie z lewej strony jak samsung) a co gorsza brak polskiego języka. Teraz mam takie pytania:

co zrobiłem nie tak podczas aktualizacji że wgrał mi jakiś dziwny soft ?
    jak można przywrócić polski język
    i pytanie zasadnicze czy można wgrać ponownie wcześniejsze oprogramowanie 20 . . . . . ?

Proszę o jakieś podpowiedzi, porady

bo mam załamkę :cry:

po resecie (wyciągnięciu baterii) pojawiły mi się 2 dodatkowe opcje w wyświetlaniu pulpitu i jest chyba ok

Pozostała sprawa języka jak go przywrócić na PL :?:
    Mariusz_N
    Level 18  
    Po przeinstalowaniu oprogramowania efekt niestety zerowy, tzn. dalej mam do wyboru wszystkie języki europejskie, ale bez polskiego... Numer odczytany z fona pozwolił mi sprawdzić czy jest nowa wersja oprogramowania i to wszystko... Niestety język został ustawiony na angielski, a karta jest polska orange. Panowie (Panie) proszę o pomoc i instrukcje łopatologiczne jak zainstalować soft wschodnioeuropejski (lub przynajmniej polski). Dziękuje i czekam z niecierpliwością na dalsze porady.
  • Helpful post
    Br0k3R
    Level 18  
    programem NSS łaczysz sie z telefonem, zmieniasz Product Code na jakiś z europy, i robisz jeszcze raz aktualizację :)
    Mariusz_N
    Level 18  
    Wszystko jest już OK!
    Dzięki Br0k3R za naprowadzenie na NSS :!: trochę czasu zajęło mi namierzenie odpowiedniego "product code".

Aaaa swoją drogą (po Twoim poście) na innych MĄDRYCH stronach doczytałem jak to ma być poprawnie wykonane...

Pozdrawiam
    Mariusz N.

Temat OFF. . . .