Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes ml 164 3,2 cdi problem z przełączaniem biegów

AUTO-MAR 09 Mar 2009 16:23 4151 1
  • #1 09 Mar 2009 16:23
    AUTO-MAR
    Poziom 20  

Witam serdecznie problem mój polega na zmianie biegów w ml-u dzieje się tak że nie ma płynności przy zmianie biegów jest chwila zastanowienia i lekkie szarpnięcie nie wiem czego się przyczepić diagnoza nie dała efektu zero błędów w skrzyni jak i w silniku.Chodzi mi po głowie wymiana oleju i filtra ale auto ma przejechane 33000 km więc wydaje mi się że raczej za szybko.Chyba że się mylę może któryś z kolegów fachowców mi coś doradzi chętnie wysłucham sensownych rad.Pozdrawiam

Dodano po 5 [minuty]:

AUTO-MAR napisał:
    Witam serdecznie problem mój polega na zmianie biegów w ml-u dzieje się tak że nie ma płynności przy zmianie biegów jest chwila zastanowienia i lekkie szarpnięcie nie wiem czego się przyczepić diagnoza nie dała efektu zero błędów w skrzyni jak i w silniku.Chodzi mi po głowie wymiana oleju i filtra ale auto ma przejechane 33000 km więc wydaje mi się że raczej za szybko.Chyba że się mylę może któryś z kolegów fachowców mi coś doradzi chętnie wysłucham sensownych rad.Pozdrawiam
    Przepraszam nie dodałem że to skrzynia automatyczna

0 1
  • #2 12 Mar 2009 12:46
    AUTO-MAR
    Poziom 20  

Wgranie nowego oprogramowania do skrzyni biegów na mercedesie rozwiązało problem.Zamykam temat

0