Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Co sądzicie o taki kinie SAMSUNG HT-TP12 inne propozycje

09 Mar 2009 20:21 3549 10
  • Poziom 10  
    Witam mam pytanie co sądzicie o takim kinie http://allegro.pl/item572628932_samsung_ht_tp12.html Czy to jest dobry wybór. Czy pod takie kino można podłączyć większe kolumny ????
    Prosze o inne propozycje tak do 500 zł

A może kupić osobno dvd i osobno głośniki ale dvd musi być z tunerem będe wdzięczny za ponoc Pomóżcie. :|
  • Moderator
    Standardowy produkt dla niewymagającego użytkownika. Czego oczekujesz od kina?
  • Poziom 10  
    Kolego mam tylko do przeznaczenia 500 zł na kino. Potrzebuje żeby bylo radio w dvd i od czasu do czasu obejżeć jakiś film na dvd dobrze by było żeby było wejście usb. Glownie to będe sluchał radia chce żeby dzwięk byl czysty i żeby dało sie tegosłuchac czasami głośno czasami cicho.
  • Poziom 26  
    Nie polecam tego kina z kilku powodów:
    1.Sprzęt ok. 2-3 letni,co jak na Samsunga niestety nie wróży dalszej prawidłowej pracy odtwarzacza płyt (laser niskiej jakości).
    2.Niewielkie możliwości przy odtwarzaniu divixów(napisy,zacinanie się,kłopoty z odczytem niektórych płyt,odtwarzanych prawidłowo na innych sprzętach,brak aktualizacji softu ).
    3.Kina te nawet podczas trwania gwarancji(czyli nowe) były bardzo wybredne co do odczytu płyt - ich właściciele nie byli zbyt zadowoleni co odczułem jako serwisant :)
    4.Za kwotę 500 zł. możesz kupić nowy zestaw "kina domowego" z 2-letnią gwarancją ! Nie będzie to cudo,ale standartowy zestaw funkcjonalnie nie odbiegający od HT-P12
    To tyle z mojego doświadczenia:) Może kogoś ochronię przed cudami techniki DVD Samsunga.
  • Poziom 10  
    To zaproponujcie coś ????? Czyli mam rozumieć że nie kupować samsunga ???
  • Poziom 26  
    Ceneo,Skąpiec,Allegro itd. wybierz rodzaj sprzętu ,maksymalną cenę,parametry i na pewno będzie w czym wybierać (np. w Ceneo wyświetlone zostało ponad 30 modeli do 500 zł.).
    Kupujesz sprzęt nowy z gwarancją (2 lata) a to ważne przy dzisiejszej "jakości" nawet markowych produktów.
    PS. Przed zakupem poczytaj w necie opinie o danym modelu a najlepiej byłoby go przetestować(np. w markecie).
    Nie licz na funkcjonalność obsługi Divixów (jak np. w DVD Manty),ale podstawowa obsługa napisów txt. powinna być standartem w kinach.
  • Poziom 26  
    Ad.2 i 3 Sprawdź czy jest dowód zakupu-bez tego gwarancja nie będzie uznana.
  • Poziom 13  
    Witam,ja osobiscie bym ci polecil kino LG HT362ST,sam je posiadam,mam je od czerwca i bez problemu odtwarza mi wszystkie filmy divx i xvid bez jakiego kolwiek zaciecia,nie ma problemu z napisami txt,srt i co najwazniejsze prawidlowo odtwarza polska czcionke,posiada radio z rds na ktorym ci zalezy i usb do ktorego ja mam podlaczony zewnetrzny dysk twardy :)
    od czasu zakupu spisuje sie swietnie.Jedynie czego brakuje w tym kinie to cyfrowe wejscie optyczne (analogowe wejscie 2xcinch posiada) i wyswietlacz lcd lub vfd,ma on jedynie maly wyswietlacz LED.Jesli chodzi o dzwiek to jest dosc dobry ale to zalezy od glosnikow,oryginalne wymienilem na kolumny Genius SW-HF 5.1 5000 i gra to wszystko rewelacyjnie.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    A może da sie zrobić tak i co wy na to czy jak bym kupil osobno dvd z usb i tunerem a osobno głosniki czy kolumny ???/

Jeśli sie tak da to niech ktos coś zaproponuję.
  • Poziom 10  
    A może da sie zrobić tak i co wy na to czy jak bym kupil osobno dvd z usb i tunerem a osobno głosniki czy kolumny ???/

Jeśli sie tak da to niech ktos coś zaproponuję.