Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wzmacniacz Raveland XCA 1600 dobry wzmacniacz ?

konstantyno110 09 Mar 2009 21:57 2887 7
    konstantyno110
    Level 22  
    Tak jak w temacie czy ktoś się spotkał testował czy żeczywiście ma
    Sinusoidalna moc wyjściowa: 4 x 180 W
    tak jak podają na tej stornie http://www1.conrad.pl/glowna.php?art=370866&back=serch
    proszę o odp będę wdzięczny bo nie wiem czy się skusić za 200zł
    wilko1215
    Level 11  
    Przy 2 Ohm bardzo prawdopodobne :) Poniewaz obciazenie jest strasznie malutkie:)
    konstantyno110
    Level 22  
    Aha dzięki czyli przy 4 OHM by miał moc 4x90W ?? czy lepiej wziąść ALIEN PY-A4E76R?? proszę jak byś mógł to odp mi na te pytanie ??

Dodano po 20 [minuty]:

I czy podłanczając taki wzmacniacz pod 2 tylne głośniki o mocy 45 RMA mogę je spalić ??
    wilko1215
    Level 11  
    Lepszy by byl ALIEN PY-A4E76R bo jest praca przy 4 ohm a glosniki nie powinny sie spalic tym bardziej ze to samochod nie dyskoteka ;) Przecierz nie bendziesz sluchal na maxa bo ci szyby wyleca:)

Pisz poprawnie! [powalla]
    Woolly24
    Level 17  
    Ta Pizdzing jest super. W tej cenie Alpinka Axton Stare Sony nie peying!! Na forum sprzedawany jest fajny soundstream i jego warto było by kupić.
    bambino_81
    Level 23  
    Witam.Pewne to jes tylko to że niestety ten raveland nie ma tej mocy czyli 4x180.Może max ale napewno nie RMS.Świadczą o tym widoczne na zdjęciu 2 bezpieczniki po 30A.Także moc liczymy wiadomo jak;Zabezpieczenie czyli 60x12V=480-30% jakie traci wzmacniacz przez kabel itp=wychodzi około 360.I moim zdaniem to będzie pewniejsze niż te 4x180.Co do pizdzingów.Są dobre jak za tę cenę ale ja bym się raczej nią nie sugerował.Kupił bym urzywkę ale jakąś firmówkę.Napewno dużo lepsze będą jakościowo niż ta chińska tandeta.
    jarmol90
    Level 20  
    Witam

przyłącze sie do "wymarłego" tematu ;)

Czy warto kupic ten wzmacniacz za 200zł? Moc pewnie jest przesadzona ale tak myśle że powinien mieć te 2x200Wrms/4ohm, jak myślicie?

Pozdrawiam
    Czaku89
    Level 24  
    "myśle że powinien mieć te 2x200Wrms/4ohm" Zobacz na wyliczenia kolegi bambino_81.