Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

toshiba, e-studio 55, problem z finiszerem MJ 6002n

10 Mar 2009 00:09 697 4
  • Poziom 10  
    Witam. Problem polega na tym, że kopiarka bez finiszera pracuje normalnie... pobiera PAPIER , WYKONUJE KOPIE... natomiast jeżeli podłączony jest finiszer kopiarka pobiera papier z banku i zatrzymuje za każdym razem przy pierwszych rolkach synchronizujących i wyrzuca zacięcie papieru tylko w tym miejscu.... wcześniej sygnalizowała utkniecie również w finiszerze ale po przeczyszczeniu pokazuje tylko utknięcie zaraz po wyjściu z banku papieru... z innych kaset kopiarka również nie realizuje poleceń.... jeszcze raz przypomnę że po odłączeniu finiszera wszystko jest ok.... wygląda to tak jakby finiszer był uszkodzony a kopiarka nie chciała realizować zadań do zepsutego finiszera... może ktoś spotkał się z tym problemem... dziękuje za jakiekolwiek podpowiedzi...
  • Poziom 13  
    hmm... a moze w diagnostyce sprawdzic dzialanie wszystkich czujnikow?
  • Poziom 28  
    Sprawdziłeś w kodach-jaki błąd (Ci8)
  • Poziom 10  
    niestety nie sprawdziłem... słabo się znam na toshibie i nie posiadam nawet serwisówki... może któryś z kolegów bardziej precyzyjnie określiłby od czego zacząć... zdradzę że urządzenie nie znajduje się w polsce tylko w usa... i próbuje pomóc koledze {przez telefon}... ja zajmuję się konicą minoltą i developem ... nawet nie widziałem takiej toshiby dlatego zwracam się o pomoc
  • Poziom 28  
    Sorry stary ale tego nie da się wytłumaczyć przez telefon i więcej stracisz (kasy) na połączenia a i tak pewnie się nie uda.Przecież tam mają chyba serwisy więc może..... W tym finiszerze jest dużo możliwości uszkodzeń i nie można na odległość powiedzieć co to ma być
    Pozdrawiam