Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak podłączyć wzmacniacz punkty za pomoc

rudyroman 10 Mar 2009 09:35 2010 6
    rudyroman
    Level 16  
    Witam Wszystkich i bardzo serdecznie proszę o pomoc. Kupiłem od sąsiada wzmacniacz z aktywnego subwoofera Panasonic SB-WA340. Do podłączenia go pod odtwarzacz kina domowego potrzebny jest specialny kabel panasonica który niestety nowy kosztuje prawie 500zł a do tego odtwarzacz panasonic również ok 500 na co mnie nie stać. I proszę o pomoc w podłączeniu takiego wzmaka "na ostro" nie przez podłączenie kablem tylko pod odpowiednie piny na płytce. chodzi o podłączenie sygnału pod wejście na schemacie nazwane CN501 (To te 25 pinów z numerkami) chodzi mi o podanie jaki numerek do czego podłączyć. jest po lewej na pierwszej stronie pliku z załącznika. zamieszczę schemat wzmacniacza i bardzo proszę o podanie do których pinów mam podłączyć jakie kabelki. wystarczy aby działały tylko 2 satelitki i sub. Za konkretną pomoc na pewno przyznam punkty. Pozdrawiam.
  • Helpful post
    Mooshromx
    Level 14  
    na 80% to piny 26 25 24 pozdrawiam :)

26 Front left
    25 Front right
    24 masa
    rudyroman
    Level 16  
    Do Mushromx tu nie chodzi o układ oznaczony IC501 Tylko o wejście CN501. Do których numerków podać sygnał. i czy z nazw lub czegoś innego wynika że może jest tam stand by/mute czy coś.
  • Helpful post
    Mooshromx
    Level 14  
    7 front left
    11 front right
    i 9 albo 10 masa
    rudyroman
    Level 16  
    A nie wiesz czy z nazw pinów może wynikać że jest tu zabezpieczenie stand by albo mute albo coś??

Dodano po 37 [minuty]:

Próbowałem jak kolega radził i nic:( ponawiam pytanie. Jak podłączyć taki wzmacniacz??
  • Helpful post
    AAndrzejxx
    Level 10  
    12 lewy
    14 prawy
    13 masa
    ale nie jestem pewny
    rudyroman
    Level 16  
    Ok wzmak odpalony. Temat blokuję i proszę adminów o usunięcie.