Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zmywarka Bosch sgv 5603 /21- awaria

10 Mar 2009 10:38 5899 5
  • Level 9  
    Witam
    1) Zmywarka "zwariowala". Albo zawiesza sie po pol godzinie, albo udaje ze pracuje buczac. W efekcie kontrolki migaja i nie reaguje na klawisze, albo gasnie wszystko. Po wylaczeniu i uplywie okolo 2 godzin mozna powtorzyc to samo. Technik z serwisu rzucil okiem na sterownik i stwierdzil, ze trzeba wymienic za kwote pomiedzy 700 a 1000 PLN. Mam wrazenie, ze spieszyl sie do innego klienta.
    Moze jest inna metoda?

2) Moze ktos zna solidnego serwisanta w Warszawie?
    Pozdrawiam
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 14  
    Witam.Jeśli w sieci nie było przepięcia,albo jakiejś awarii,to przyczyną
    są tzw.zimne luty na płytce modułu sterującego.
    Niestety tego się nie da usunąc na odległośc.
    Gwarancji nie dam ,ale takie zachowanie likwidowałem niestety w Krakowie.
    Pozdrawiam.
  • Level 9  
    Moglo byc przepiecie (o ile dobrze mysle). Zrobilem zwarcie w lampie (ta sama faza co zmywarka) i wywalilo korki az na klatce. Czy mozliwe bylo by czesciowe uszkodzenie zasilacza?
    Przy okazji - gdzie jest zlokalizowany zasilacz?
  • Level 12  
    Tez mnie interesuje ten temat. Zmywarka ZGV 5603/21. Miga wyświetlacz i dioda programu. Objaw jakby pojawiało się napięcie i znikało. Do modułu jest dobrze ale w samym module? może to zasilanie w samym module? Wygląda jakby napięcie w samym module pojawiało się i znikało. Pomocy !!!
  • Level 12  
    Witam
    Ponieważ zmieniłem nie działający moduł w zmywarce SGV5603/21. Oddam bezpłatnie (za koszty wysyłki) ZEPSUTY moduł do zmywarki Bosch SGV 5603. Moduł włącza się ale po chwili znika napięcie i tak w kółko. Prawdopodobnie jest jakieś zwarcie, które powoduje wyłączenie i włączanie zasilacza? Dodam tylko, że po założeniu nowego modułu (niestety za 300 zł) wszystko zadziałało od razu bezproblemowo. W serwisie moduł miał kosztować 400 zł+ wymiana ok. 100 zł
  • Level 9  
    czy wiecie moze gdzie kupić moduł elektroniczny do zmywarki bosch SGV 5603/21
    w rozsadnej cenie