Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Suzuki Liana 2004r 1,6 benzyna - samoczynne otwieranie .

10 Mar 2009 13:23 2031 6
  • Poziom 19  
    Witam.Mam następujący problem:autko nie bite wszystko sprawne.Zamykanie i otwieranie w fabrycznym pilociku,jeden klawisz -zamkniecie,drugi raz naciśnięty,otwiera drzwi kierowcy,drugi raz otwiera wszystkie drzwi.Problem w tym,że samoczynnie otwiera wszystkie drzwi w nieokreślonych odstępach czasu,tzn po zamknięciu czasami otwoży po 30min,czasami po 3 godzinach(wszystkie drzwi)
    Centralka pod kierownicą, przelutowane kabelki,krańcówki sprawdzone,przycisk pilota ok. Jaki impuls to cholerstwo otwiera i czy miał ktoś może podobny problem??Nie posiadam sterownika na podmiankę.
  • Poziom 20  
    Temat dość ciężki do jednoznacznej odpowiedzi,może cos w pobliżu "sypie" i trafia z czestotliwoscią na odb. fabryczny.Czy dzieje się to w każdym miejscu parkowania czy w jednej lokalizacji?
  • Poziom 19  
    W każdym.Dumałem nad tym przez moment.Za proste chyba żeby reagowało na częstotliwość(kodowany)Chyba raczej centrlka sie sypie i z jakiejś szpilki rusza..
  • Poziom 32  
    a ma funkcje samouzbrojenia,czyli zamknie sie sam ,?dziwne jest to że otwieera się cały ,czyli dwa zakłócenia ?
  • Poziom 19  
    uzbrojenie ma jak rozłączysz pilotem ,a jak to wystąpi samoistmie to nie zazbroi.czyli nie zakłócenia
  • Poziom 21  
    ja bym poszukał wilgoci na złączach w drzwiach ,nie wiem jak to auto ma rozwiazane przejscie do drzwi ale jesli w słupku jest złącze to tez trzeba je przejrzec i potraktowac jakims contact spreyem> Jak to nic nie da to podejrzewam,ze ten zamek jest diagnozowalny,wiec na komputerek trzeba podjechac moze coś sie wyjaśni
  • Poziom 19  
    Przelutowane złączki w słupku i zamku.Narazie babka nie dzwoni.