Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ELEKTROMAGNES DO CANON 6050- POMÓŻCIE

gladi20 18 Kwi 2004 12:13 866 4
  • #1 18 Kwi 2004 12:13
    gladi20
    Poziom 16  

Witam

Czy może ktoś z Was posiadam elektromagnes który znajduje się pod sprzęgłem w piecu (puszcza w ruch wałki) nr FH7-5700-020 lub J2753 lub SL3- takie są oznaczenia.
    Nigdzie nie mogę do dostać - pomóżcie
    bardzo często nie puszcza sprzęgła, przypuszczam że to jego wina że kartki często się tną tuż przed wejściem do pieca.

Pozdrawiam Michał
    502 595 127

0 4
  • #2 18 Kwi 2004 13:58
    zygigs
    Poziom 14  

Nie wiem jak wygląda ten elektromagnes, ale miałe kilka przypadków co prawda w innych modelach Canona, że wytarła się przekładka pomiędzy kotwicą elektromagnesu i elektromagnesem i kotwica się sklejala. Przez to wariowało pobieranie papieru. Może tutaj jest podobnie

0
  • #3 18 Kwi 2004 14:05
    gladi20
    Poziom 16  

Czyściłem blaszki od elektromagnesu, niestety pomogło bardzo niewiele, dlatego sądzę że to elektromagnes, myślę że najwyższy czas zakupić nowy, albo jeżeli ktośby miał na zbyciu, byłbym zainteresowany.
    Tylko nie wiem czemu jak już kopiarka się rozgrzeje, przerobi ok 200 stron działa to OK, największe problemy są rano. jeszcze jedna inforamcja, pierwsza kopia zawsze wychodzi z kopiarki!!! bez problemu, problemy zaczynają się od kolejnych kopii

0
  • #4 18 Kwi 2004 14:20
    traktor32
    Poziom 12  

Witam
    Jak jest to elektromagnes pod sprzeglem ciernym napedu utrwalania to spokojnie mozesz zdjac kotwice i maszyna bedzie dzialac bez zrobilem tak w 3 i chodza bez problemow
    Jak chodzi o zaciecia papieru to zdejmij tylna obudowe sprawdz kolo zebate napedu utrwalania i zobacz jeszcze jak chodza walki
    Pozdrawiam

0
  • #5 19 Kwi 2004 16:56
    gladi20
    Poziom 16  

dziękuję za porady, zdjąłem katwicę o wszystko jest jak należy,mam nadzieję że usunięcie blaszki niespowoduje nieprzewidzianych konsekwencji:) w końcu po coś ten elektromagnes tam umieścili

DZIĘKI POZDRAWIAM
    MICHAŁ

0
  Szukaj w 5mln produktów