Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak odzyskać dane po formacie

10 Mar 2009 16:20 6697 9
  • Poziom 16  
    Jak odzyskać dane po formacie mam windows vista próbowałem easyrecorvery ale nie szło uruchomić odzysku szukałem o sieci i po forach ale to co znalazłem nic mi nie pomogło. Prosze o POMOC z góry dzięki
    Moderowany przez jankolo:

• Poziom 43  
    Cytat:
    Jak odzyskać dane po formacie mam windows vista próbowałem easyrecorvery...

Proszę zatem napisać, jaką odpowiedź kolega otrzymał od support'u producenta oprogramowania, z którego kolega korzysta.

Proszę także zapoznać się z regulaminem tego działu:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1118407.html

Z niecierpliwością czekamy na odpowiedź.
  • Poziom 16  
    Zapoznałem sie z regulaminem i już daje miniatórki kroków możliwe że coś źle robie

Zdjęcia wklejamy za pomocą przycisku "Dodaj obrazek".
    mat_ed
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Jednak kolega z regulaminem nie zapoznał się. Kolega korzysta z komercyjnego programu wartego 2600 zł. Wraz z programem nabył kolega prawo do bezpłatnego wsparcia firmy Kroll Ontrack. Prosimy kolegę o przedstawienie nam odpowiedzi, jaką kolega otrzymał od supportu tej własnie firmy. Jeżeli kolega jeszcze się do supportu Kroll Ontrack nie zwrócił, to proszę to niezwłocznie uczynić.
    Dopóki nie przedstawi nam kolega swojej korespondencji z Kroll Ontrack nie otrzyma kolega żadnej pomocy na naszym Forum.
  • Poziom 16  
    a to nie doczytałem a jak mam się tego dowiedzieć ?? O tym supporcie
    bergu napisał:
    a jak mam się tego dowiedzieć ?? O tym supporcie

Kolego, proszę opisac swój problem, dołączyć do opisu te zrzuty ekranów i wysłać taki opis na adres poczty elektronicznej działu wsparcia klienta firmy produkującej ten program. W tym przypadku na adres Kroll Ontrack. Adres poczty elektronicznej ma przecież kolega podany w dokumentacji programu i innych dokumentach które kolega otrzymal przy zakupie programu.
    bergu napisał:
    to jest trial
    Proszę udowodnić!
  • Poziom 16  
    tyle starczy ?

a możecie mi polecić jakiś inny program który zadziała na viscie 32b
    Bergu
    Zwyczajnie w żywe oczy kłamiesz.
    Przedstawiłeś zrzut z programu EasyRecovery DataRecovery:
    jako potwierdzenie, że posiadasz trialową wersję programu EasyRecovery Professional.
    Wiem, że używałeś EasyRecovery Professional bo zamieściłeś z niego zrzuty ekranu, które moderator mat_ed kazał Ci poprawić i zamieścić na naszym serwerze obrazków.
    Te zrzuty nie wyparowały:
    Jak odzyskać dane po formacie Jak odzyskać dane po formacie Jak odzyskać dane po formacie
    skopiowałem je z twojego profilu na fotosik.pl
    http://bergu4.fotosik.pl/
    Tak wygląda okienko potwierdzające trial z wersji EasyRecovery Professional:

Tym samym wnioskuję, że chciałeś zataić przed nami fakt posiadania nielegalnej wersji Ontrack EasyRecovery Professional i bezczelnie podstawiłeś nam screen z innego programu traktując nas jak głupków.
    Jak wiele razy zostało na forum powiedziane piratom nie pomagamy.
    Jeśli posiadasz oryginalną wersję EasyRecovery Professional to masz prawo skorzystać z supportu producenta, który jako posiadaczowi pełnej wersji Ci się należy.
    Dodatkowo EasyRecovery w wersji trial pozwala odzyskać jeden plik i bez pełnej wersji programu za sporo ponad 2000zł się nie obejdzie.

Dodatkowo za oszustwo nakładam blokadę pisania na okres 14 dni.
    Temat zamykam.