Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Whirpool adg 944 nie chce wystartować mruga dioda

10 Mar 2009 16:59 2959 3
  • Poziom 2  
    Cześć Panowie mam problem ze zmywarką Whirpool ADG 944 na panelu posiada jedno pokrętło którym ustawia sie program ; płukanie,50,65 i65 stopni nad nimi są diody i drugi przycisk to START a nad nim dioda która od jakiegos czasu mruga i zmywarka nie chce sie włączyć.Jesli jest to mozliwe prosze o pomoc z góry Dziękuje Nr Serwisu 8542 944 01310 jest jeszcz pod tym nr.jakis drugi 33 9810 007523 Przypomimam sobie ze kilka msc. w stecz było tak samo ale przytrzymałem Start i zadziałała teraz nie chce.
  • Specjalista AGD
    Witam.
    Zobacz czy nie ma wody w misce pod zmywarką.Ile razy miga start.
  • Poziom 21  
    Ponad dziesięcioletnia zmywarka. Nieźle.
    Skoro dioda mruga, a nie jest ro F1 ani inny bład to może jest przygotowana do trybu testowego. Naciśnij więc lekko przycisk Start. Jego długie przytrzymanie w tym momencie Ci nic nie da.
  • Poziom 2  
    Wczoraj wyłączyłem z sieci podłączwłem możliwe że lekko nacisnąłem Start icoś zaczeło się dziać wrażenie brak wody w pompie.Po dzisiejszej wskazowce wlałem badzo ciepłej wody chyba do tej miski i wypompowała.Ustawiłem program na 65 stopni i jest w trakcie zmywania na sucho.Serdeczne Dzięki oby to był koniec problemów.