Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nokia N70. Bialy wyswietlacz. padniety soft

10 Mar 2009 23:12 3866 6
  • Poziom 9  
    Witam. Pare dni temu dostalem nokie N70 wszystko bylo ok tyle ze nie dzialalo podswietlenie wyswietlacza. Zlokalizowalem usterke ktora powstala w wyniku naderwania tasmy. wszystko bylo ok niestety pozniej okazalo sie ze telefon sie zawiesil. nic nie dalo sie zrobic wiec wyjelem baterie. gdy chcialem ja wlaczyc okazalo sie ze sie nieda. bialy wyswietlacz i tylko reaguje dzwiekiem na ladowarke. co to moze byc? czy soft mogl sie tak uwalic sam? gdy podpinam pod kompa wskazuje mi jako nieznane urzadzenie. moze macie jakies pomysly? prubowalem phoenixem ale nawet nie wykrywa go. opcja death phone tez nie dziala... jakie sterowniki powinienem zastosowac i jakie programy? w tej chwili niemam zadnego punktu zaczepienia. do dyspozycji mam kabel CA-53
  • Spec od GSM
    Jedynym Twoim punktem zaczepienia bedzie wizyta w serwisie, gdzie pod boxem zostanie wgrany soft. Biały LCD moze tez powstać na wskutek uszkodzenia regulatora APE lub też OMAPa ;)
  • Poziom 25  
    Kolega uzywa czesciej wyszukiwarki. Kolejny temat o tym samym a lekarstwem jest opublikowana w jednym z watkow solucja. A to ze nie wykrywa to normalka w tym przypadku w N70. Po zastosowaniu solucji wszystko wroci do normy.
  • Poziom 9  
    o jakiej solucji tutaj mowa? czy przy uzyciu "internetowego" oprogramowania i zwyklego kabelka usb da sie cos zaradzic?
  • Poziom 29  
    Da rade jeśli poczytasz troszkę.
  • Poziom 9  
    no własnie gdzie nie czytam to jakis inny program do flashowania. w wielu postach pisze ze maja taki sam problem i pisze o wygrzewaniu, wanienkach ultra dzwiekowych, o boxach itp. a ja niestety o takim sprzecie moge pomazyc. Wiec dlatego zalozylem tego posta bo liczylem ze ktos mi poda konkretnie od czego moglbym zaczac. Wiem ze wy fachowcy smiejecie sie z takich zoltodziobow jak ja ale do tej pory jakos sobie radzilem z telefonami (choc nie ukrywam ze najbardziej zaawansowany byl se k310i) niestety z ta nokia niejest tak latwo. wogole wielu ludzi twierdzi ze BB5 to jakies kosmiczne technologie. a wiele razy widzialem jak sobie ludzie potrafia poradzic z naprawde ciezkimi przypadkami. Wiec licze na wasza zyczliwosc... pozdro
  • Poziom 25  
    Ej no nie pros nikogo zeby za raczke ci podal link do watku. Na elektrodzie jest kilka temeatow na ten temat i najobszerniejszy zawiera solucje ktore eliminuja problem ktory sie pojawia w twojej n70. Wystarczy wejsc w forum serwis gsm na elektrodzie i wpisac odpowiednie slowa kluczowe w wyszukiwarce. Nie chce byc hamski ale przeciez jak na poczatkujacego to nie jest nic trudnego. Nikt nie karze ci studiowac schematow czy googlami przekopywac caly internet w poszukiwaniu jednej solucji. Jest to calkowicie hardware'owa solucja wiec sprawy softowe wybij sobie z glowy. ;)

Pozdrawiam