Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nissan Primera 1.8 16V problem z NATS (2000r)

11 Mar 2009 10:57 12350 9
  • Level 25  
    Witam.
    Po podłączeniu autka pod komputer wywala błąd P1610 "blokowany NATS". Kontrolka od immo pozostaje cały czas zapalona. Prosił bym o jakiekolwiek wskazówki jak odpalic autko, gdzie znajduje sie moduł NATS, itd.
  • Level 19  
    Podaj numer sterownika silnika to ci pomogę bo sprawa bajecznie prosta musisz posiadać lutownice :) i to wszystko :)
  • Level 25  
    Numer sterownika:
    MEC11-100 E4 9915
  • Level 2  
    Witam, jestem właścicielem primery (P10 96r 1.6 benzyna pełen wtrysk) której od dwóch dni nie mogę uruchomić. Porozpinałem kostki za skrzynka bezpieczników i chyba się immo NAST rozkodowało czy coś bo check engine mruga (gdy awaria nie występowała się świecił i gasł po odpaleniu), rozrusznik się kreci ale nie da się auta uruchomić. Oczywiscie wszystko sprawdzałem dokładnie wszystkie kostki pozlaczalem tak jak były, sprawdziłem wszystkie bezpieczniki i przekaźniki... pomocy...
  • Level 19  
    NATS w p11 znajduje się po lewej stronie niedaleko wtyczki diagnostycznej .Trzeba ściągnąć plastik przy nogach i już go widać.
  • Level 33  
    W-x-W wrote:
    Witam, jestem właścicielem primery (P10 96r 1.6 benzyna pełen wtrysk) której od dwóch dni nie mogę uruchomić. Porozpinałem kostki za skrzynka bezpieczników i chyba się immo NAST rozkodowało czy coś bo check engine mruga (gdy awaria nie występowała się świecił i gasł po odpaleniu), rozrusznik się kreci ale nie da się auta uruchomić. Oczywiscie wszystko sprawdzałem dokładnie wszystkie kostki pozlaczalem tak jak były, sprawdziłem wszystkie bezpieczniki i przekaźniki... pomocy...

Nats z pilotami ??
  • Level 13  
    Witam! Również jestem zainteresowany tym tematem, moja primerka akurat odpala ale posiadam niestety tylko jeden kluczyk :( pozdrawiam
  • Level 1  
    ja w mojej almerze 2.2di z 2000r mam podobny problem z błędem p1610 prosze o kontakt na maila tarnos12(malpa)interia.pl lub gg 12004248
  • Level 2  
    Quote:

Po podłączeniu autka pod komputer wywala błąd P1610 "blokowany NATS". Kontrolka od immo pozostaje cały czas zapalona. Prosił bym o jakiekolwiek wskazówki jak odpalic autko, gdzie znajduje sie moduł NATS, itd.

Witam.
    Od 4 m-cy borykam się z podobnym problemem z tym, że w Navarze z 2001r.
    Jak po przekręceniu kluczyka kontrolka immo zgaśnie to auto odpala, jak świeci stale - immo blokuje pompę.
    Mechaniory z mojej okolicy rozkładają ręce.

Bardzo prosiłbym o poradę na PW albo zohan(malpa)poczta.onet.pl jak ten badziewny NATS obejść albo może naprawić?

Pozdrawiam.
  • Level 11  
    djblood18 wrote:
    posiadam niestety tylko jeden kluczyk :( pozdrawiam

Ja też - napisz jak rozwiązałeś problem kluczyka. Mój posiada 2 przyciski do centralzamka - po zamknięciu mrugają 2 x kierunkowskazy, czy to autoalarm? Primerę mam od tygodnia i nie wiem wszystkiego, były właściciel był oszczędny w udzielaniu instrukcji :cry: