Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SLICAN NCT1248 programowanie wyjścia na miasto z aparatu tlf

jaceksolinski 11 Mar 2009 12:51 1158 4
  • #1 11 Mar 2009 12:51
    jaceksolinski
    Poziom 11  

Witam
    Proszę o pomoc w szybkim zaprogramowaniu z aparatu telefonicznego uprawnień na wyjście na miasto na numerach wewnętrznych.
    Większość numerów ma uprawnienia ale 4 telefony nie były podłączone i teraz nie mają uprawnień, niestety nigdy nie programowałem centrali SLICAN, udało mi się sciągnąć oprogramowanie ale zastopował mnie kabelek, w SLICANIE nie sprzedają bo podobno jest dawany razem z centralą, niestety tam gdzie podłączam teraz telefony nie posiadają a firma która kiedyś serwisowała centrale nie istnieje, doczytałem że można programować a aparatu i jest to proste, ale chyba za proste bo ja nie znalazłem wskazówek.
    Proszę o pomoc jakie kody wklepać z aparatu, do centrali nie jest podłączony żaden systemowy aparat.

0 4
  • #2 11 Mar 2009 14:26
    macmm
    Poziom 24  

Aż tak prosto z telefonu to nie ma. Ale po kolei. Nawigacja na telefonie to:
    2-GÓRA
    8-DÓŁ
    4-LEWO
    6-PRAWO
    8-ENTER
    #-ESC
    Wejście w program: #981 PIN * jeśli nie ma pinu to #981*
    Wyświetli się "Abonenci"
    Dajesz ENTER
    Idziesz w dół aż dojdziesz do właściwego abonenta, potem w prawo aż dojdziesz do UprD - uprawnienia dzień i UprN- uprawnienia noc.
    Enter (*) i wprowadzasz nową wartość. Najlepiej taką jaką mają inni. Potem jeszcze jeden wiersz na dół, wrócić z powrotem żeby zobaczyć czy przyjęła wartość. I już.

0
  • #3 11 Mar 2009 16:16
    jaceksolinski
    Poziom 11  

Super dzięki
    Rozumiem że obserwuje wyswietlacz na centrali?

0
  • Pomocny post
    #4 11 Mar 2009 16:31
    macmm
    Poziom 24  

Dokładnie. Z boku masz nawet gniazdko równoległe z telefonem 21. Możesz z niego programować

0
  • #5 11 Mar 2009 21:39
    jaceksolinski
    Poziom 11  

Dzięki za pomoc
    Będę sobie przeglądał dokumentację i menu w centrali
    Zamykam temat

0