Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam programu do obslugi serwisu RTV

ROBERT.Q 18 Kwi 2004 16:49 4867 14
  • #1 18 Kwi 2004 16:49
    ROBERT.Q
    Poziom 19  

Szukam programu do obslugi serwisu RTV, tz program ma zawierac ksiazke zlecen, magazyn, mozliwosc wystawiania rachunkow itp

0 14
  • #2 18 Kwi 2004 17:02
    MisiekD
    Poziom 14  

jeśli jest Pan zainetresowany to proszę podać cene, jaką byłby Pan w stanie zapłacić, sprecyzować wymagania i możemy porozmawiać o programie :)

PS. Po dojściu do porozumienia czas oczekiwania na gotowy program do 2, 3 tygodni, roczny full service (tzn. jak coś nie będzie działać, będzie działać nie tak jak Pan by chciał albo nasuną się Panu jakieś wnioski to wszystko gratis w obrębie 1 roku)

0
  • #3 18 Kwi 2004 17:06
    djjack
    Poziom 27  

w serwisie elektroniki był taki program na 1 płycie

0
  • #4 18 Kwi 2004 17:41
    WiesławL
    Poziom 23  

Witam
    ------------
    Ten program znajdujący się na płycie SE jest najprawdopodobniej nie dostępny. W internecie firma Horus a zwłaszcza program Serwis 2.0 nie istnieje.
    Ostatnio testuję u siebie program firmy OPUS-SOFT ze strony www.opussoft.com.pl
    Program prowadzi cał magazyn, karty klijentów ,wystawia rachunki i posiada wiele innych funkcji.
    Jedną z funkcji jest możliwość edycji drukowania dowlnego wyglądu wydruków.
    Program pod nazwą OPUSSerwis 2.0

Pozdrawiam

0
  • #5 18 Kwi 2004 18:43
    MakroSerwis
    VIP Zasłużony dla elektroda

Ja również dziękuję za informację - sciągnąłem sobie OPSER i wypróbuję, bo cena pełnej wersji jest naprawdę atrakcyjna, chyba ok 140 zł. Do tej pory opierałem się głównie na własnych arkuszach w Excelu.
    Program ma 7 MB i sciąga się moment - szybki serwer.

0
  • #6 18 Kwi 2004 22:11
    ROBERT.Q
    Poziom 19  

Do MiskaD, to znaczy ze programu takiego jeszcze nie ma i bedzie dopiero napisany, a moze macie cos gotowego

0
  • #8 19 Kwi 2004 00:27
    MisiekD
    Poziom 14  

ROBERT.Q napisał:
    Do MiskaD, to znaczy ze programu takiego jeszcze nie ma i bedzie dopiero napisany, a moze macie cos gotowego

ano jeszcze nie ma bo nie było wcześniej ani potrzeby ani zamówienia. A widząc cenę 140zł za program OPSER to myśle, że moglibyśmy zejść trochę niżej i miałby Pan program pisany do własnych potrzeb :) (oczywiście w pełni licencjonowany dla pana z faktórką VAT)

0
  • #9 19 Kwi 2004 08:09
    ROBERT.Q
    Poziom 19  

Mysle , ze zapotrzebowanie na taki programik jest duzo wieksze jak sie to wydaje, chyba zrobimy na forum ankiete co taki program powinien posiadac i wtedy kolega Misiekd zarobi troche wiecej kasy, aprogram bedzie bardziej doskonal.
    Co klega Misiekd na to ??

0
  • #10 19 Kwi 2004 08:31
    wojtek12345
    Poziom 23  

Strona główna elektrody, na górze po lewej stronie w dziale Nowości, programy dla elektronika jest link do darmowego programu do obsługi serwisu. Jeśli ktoś jeszcze będzie miał problem ze znaleziem tutaj jest link do strony autora http://www.nse.netlook.pl/

0
  • #11 19 Kwi 2004 09:36
    ROBERT.Q
    Poziom 19  

dzieki kolego wojtek12345 program wydaje sie byc wystarczajacy tylko szkoda ze nie ma zakladki typu przydzialu naprawy dla technika, ale poza tym jest git

0
  • #12 19 Kwi 2004 11:31
    witold świerzyński
    Poziom 17  

Witam Wszystkich
    Szukam programu do wpisywania usterek. Czy ktoś wie gdzie można taki programik namierzyć ?
    Pozdrawiam
    W.

0
  • #14 19 Kwi 2004 22:10
    MisiekD
    Poziom 14  

ROBERT.Q napisał:
    Mysle , ze zapotrzebowanie na taki programik jest duzo wieksze jak się to wydaje, chyba zrobimy na forum ankiete co taki program powinien posiadac i wtedy kolega Misiekd zarobi troche wiecej kasy, aprogram bedzie bardziej doskonal.
    Co klega Misiekd na to ??

Ja jestem jak najbardziej za :)

0
  • #15 23 Kwi 2004 22:47
    MakroSerwis
    VIP Zasłużony dla elektroda

Przetestowałem OPUS SERWIS i wydaje mi się na prawdę dobrym i nowoczesnym programem. Zaskoczył mnie wbudowany moduł kodów paskowych.
    Jeżeli nie znajdę nic ciekawszego, to zdecyduję się na zakup, bo jest tani.

Moderowany przez jankolo:

Temat zamykam z powodu wygaśnięcia dyskusji ponad trzy lata temu

0