Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czujnik wału korbowego Opel Corsa 1.0 12V B

12 Mar 2009 19:01 32661 14
  • Poziom 9  
    witam,bardzo prosze o konkretna odpowiedz gdzie dokladnie znajduje sie czujnik polozenia walu korbowego w Corsie rok.prod.1999 1.0 12V bezyna rozrzad na lancuchu,oraz prosze o info czy ten czujnik na zdjeciu to jest ten czujnik?Samochod gasnie jak nagrzeje sie do 90st i nie odpala za zadne skarby po ostygnieciu nie ma problemu az do ponownego nagrzania do temp.90.Komputer pokazal blad tego czujnika ale nikt nie wie gdzie on jest.Dodam tylko ze zaczeli mi zgadywac i tak juz wymienilem czujnik spalania stukowego,czujnik polozenia walka rozrzadu,czujnik obrotow obrotomierza,a teraz chca mi to wymienic.Prosze o odpowiedz.Czujnik wału korbowego Opel Corsa 1.0 12V B
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    a dokladnie mozesz okreslic?Kumpel widzial tylko czujnik spalania stukowego,no i ten mam juz wymieniony,powiedz prosze dokladnie,moze jakas fotka?
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Mam ten sam problem, tylko mi nie odpala jak jest zimny
    WS
  • Poziom 10  
    Problem w tym że teraz to w ogóle nie mogę uruchomić, wymieniłem świece i filtr paliwa
    WS
  • Poziom 9  
    No u mnie pomoglo,walniety byl na bank.Wymienilem na ulicy bo bylem w Angli i nie bylo innej rady.Zaplacilem za niego 17 funtow.odkrecilem zwyklym kluczem plasko-oczkowym 10 mm,bez koniecznosci kasowania bledu na kompie.Hejka.
  • Poziom 9  
    Elektrit.wezme to za żart.A dla Twojej informacji to od wczoraj jestem w kraju.