Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Aparat nikon l15 lub wyświetlacz kupię.

Dariusz Goliński 13 Mar 2009 08:43 2045 9
  • #1 13 Mar 2009 08:43
    Dariusz Goliński
    Poziom 22  

Witam
    Pilnie poszukuję uszkodzonego aparatu lub samego sprawnego wyświetlacza do NIKON l15. Sprawa jest naprawdę pilna. Moje dziecię pożyczyło na wycieczkę bez mojej wiedzy aparat od szwagra i twierdzi że nie wie jak to się stało że się popsuł wyświetlacz. Serwis nikon polska to jedna wielka ściema. Wkrótce przedstawię krótki artykuł na temat serwisu NIKON Polska więc proszę mnie nie odsyłać tam, no chyba że ktoś ma tam wujka albo inne znajomości.
    Baaaaaardzo proszę o pomoc.
    Będę wdzięczny za okazane zainteresowanie.

PS
    A może zna ktoś miejsce gdzie mogę zakupić taki wyświetlacz. ?
    Ewentualnie może ktoś za nieduże pieniądze chce się pozbyć takiego sprawnego aparatu ?

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • #2 13 Mar 2009 17:29
    rafaelo14
    Poziom 15  

na allegro były takie wyswietlacze

Zdania rozpoczynamy wielką literą, a kończymy?
    Proszę to poprawić.
    Nie kasować wpisów moderacyjnych!
    [_P_]

• #3 13 Mar 2009 21:38
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #4 14 Mar 2009 08:10
    Dariusz Goliński
    Poziom 22  

W sumie monitoruje co dziennie po kilka razy.
    Ale od l16 na pewno pasuje ?

• #5 14 Mar 2009 10:25
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #6 14 Mar 2009 11:04
    Dariusz Goliński
    Poziom 22  

Na szczęście widać że rozbity bo świeci ale wszystko rozlane i widać miejsce nacisku.
    Jak tylko nikon mi odda aparat to sprawdzę numery.

• #7 15 Mar 2009 16:10
    rasz
    Poziom 21  

nie rozumiem jakie możesz mieć pretensje do serwisu oddając uszkodzony mechanicznie aparat

• #8 16 Mar 2009 09:25
    Dariusz Goliński
    Poziom 22  

1 - Takie, że przez 2 tygodnie nie potrafili się określić ile będzie kosztowała wymiana wyświetlacza
    2 - Takie, że przez kolejne 2 tygodnie nikt nie jest w stanie mi odesłać tego aparatu
    3 - Że są problemy z uzyskaniem wiarygodnej informacji na temat co się dzieje z aparatem
    4 - Po zapewnieniu mnie że aparat jest wysłany nie był w stanie podać mi numeru nadania ani nazwy kuriera ( po 6 minutach i kilku bluzgach okazało się że aparat nie został jeszcze wysłany )
    5 - Przed wysyłką zapewniano mnie że wyświetlacz będzie kosztował nie więcej niż 150 PLN + koszty wymiany, po 3 tygodniach dowiedziałem się że ceny wyświetlaczy w nikon polska zaczynają się od 250 PLN.
    6 - jeszcze jakieś pytania ? Nie zaczynajmy zbędnej dyskusji bo to akurat jest dla mnie drażliwy temat. Niedługo okaże się małe opowiadanko pod tytułem jak nie naprawiać aparatów w nikon polska.

Może mi ktoś zarzucić że wysłałem pierdółkę i się czepiam, ale ja na równi traktuję klienta który chce żeby mu domofon naprawić i takiego który chce żeby mu elektrykę w domu poprowadzić. Jak sobie nie potrafią poradzić z L15 to co by było jak bym im wysłał moją D50 ?

• #9 15 Cze 2009 14:36
    alpaga2000
    Poziom 1  

Witam, mam taki aparat nawet działający tylko jest problem z wyłącznikiem a poza tym wszystko sprawne za 150zł mogę oddać :)

• #10 15 Cze 2009 14:54
    Dariusz Goliński
    Poziom 22  

Witam
    Właśnie zakupiłem wyświetlacz od L16 i pasuje doskonale
    Wszystkim dziękuję za zainteresowanie i pozdrawiam.

Szukaj w 5mln produktów