Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DVD MAnta 015 sterownie pilotem

13 Mar 2009 08:45 1402 6
  • Poziom 9  
    Zwaracam się o pomoc w naprawie największego shita na świecie czyli DVD Manty. Mój pilot z 2 cm działa natomiast z większej już nie. Co to może być za usterka
    Dzięki
  • Poziom 10  
    Pilot działał tak od początku czy nagle się zepsuł cz były jakieś objawy ?

kumpel miał podobnie to była wina odbiornika podczerwieni w odtwarzaczu a dokładniej jego ustawienia względem przezroczystego punktu przez ktory "widział" nadajniki (pilot)

i jeszcze sprawdź baterie
  • Poziom 9  
    Pilot działał poprawnie i pewnego dnia nic. Myślałem że po nim i kupiłem drugi. Baterie są mocne.
    Natomiast po rozkręceniu odtwarzacza i wyjęciu płytki z IR jest tak samo.
  • Poziom 29  
    Rozumiem że na nowym jest tak samo .
    Sprawdź czy rezonator kwarcowy ( kwarc ) w nowym pilocie jest taki sam jak w starym - oryginale , jak jest różnica to może być taki objaw trzeba zmienić na prawidłowy . Na pewno kupiłeś chińską podróbę , bo nic innego praktycznie nie ma na rynku , stąd takie efekty.
  • Poziom 10  
    Wiec na obydwóch pilotach nie działa tzn działa ale z bardzo bliskiej odległości?
    To raczej nie będzie wina pilota jeśli oba działają z bliska możesz spróbować zmienić odbiornik podczerwieni w dvd
  • Poziom 29  
    Kolego elkandor ponieważ nie piszesz czy stary pilot nie działa wogóle czy tez z odległości 2 cm , masz do wyboru sprawdzenie pilota , stary pilot mógł też zmienić częstotliwość kwarcu stąd mały zasięg , lub wymianę odbiornika podczerwieni , mogła też się zmienić częstotliwość kwarcu przy procesorze.
    Sprawdzenie pilota to zmiana kwarcu na nowy , lub sprawdzenie z innym egzemplarzem DVD , mawet na innym modelu Mantu w koncu chodzi o zasięg , sprawdzenie DVD to w pierwszej kolejności wymiana oczka , sam zdecyduj co chcesz zrobić i które części łatwiej dostaniesz.
  • Poziom 9  
    Witam kolegów. Ciągnę ten temat bo zaraz moja manta zaraz zaliczy okno. Szkoda jej trochę bo naprawdę odtwarza dużo.
    Wczoraj pojechałem do kolegi z new pilot w ręku. I chodził bez zarzutu. Stary niestety nie. Czy to problem w samym odtwarzaczu? I co z tym zrobić? Okno?
    Smieci wywożą w środę