Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung ML-2010PR. Licznik stron tylko przez stronę testową?

13 Mar 2009 23:24 2145 7
  • Poziom 10  
    Czy informację o liczbie wydrukowanych stron można uzyskać tylko poprzez wydruk strony testowej? Jest jakiś sposób na zrobienie tego w sposób "software'owy"?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.

• Poziom 30  
    Mam taką, zaraz sprawdzę. Nie ma, chyba, że jest jakiś program, żeby wejść bezpośrednio na płytę drukarki.
  • Poziom 18  
    Odświeżam, no musi być coś takiego... Jakiś licznik drukowanych stron po wymianie bezpiecznika. Może ktoś zna taki program??
  • Specjalista - kserokopiarki
    A 2010 musiały mieć bezpiecznik ? Z tego co kojarzę to tam nie był on potrzebny a drukarka na stronie testowej pokazywała licznik całkowity .

C.
  • Poziom 18  
    copyman napisał:
    A 2010 musiały mieć bezpiecznik ? Z tego co kojarzę to tam nie był on potrzebny a drukarka na stronie testowej pokazywała licznik całkowity .

C.

U mnie bezpiecznik jest w tonerze ale czy drukarka z niego korzysta, to nie wiem...
    Wszystkie zamienniki tego tonera maja bezpiecznik bo pasują do innych modeli np ML 2751 lub SCX 4521 które tego wymagają.

C.
  • Poziom 18  
    copyman napisał:
    Wszystkie zamienniki tego tonera maja bezpiecznik bo pasują do innych modeli np ML 2751 lub SCX 4521 które tego wymagają.

C.

Hm a wiesz może jakie bd tanie tonery pasujące? Wiem, że od 1610 ale one w podobnej cenie. Jak się da taniej niż 34zl to warto probować.
    Tak , 1610/2010/SCX4521/2751 i jeszcze kilka modeli ma ten sam toner a niektóre wymagają bezpiecznika. Dlatego jest on w zamiennikach instalowany domyślnie . Chodzi o to aby toner pasował do jak największej liczby modeli .

C.