Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

POLAR GRACJA jak zdjac przedni panel

hipek015 14 Mar 2009 00:25 2089 5
  • #1 14 Mar 2009 00:25
    hipek015
    Poziom 9  

Witam. Mam problem z pralka Polar Gracja. Po pierwsze to nie działa programator. Nie wiem o co chodzi ale jak włączyłem pranie to niby wszystko było ok wodę nabrało no i zaczęła chodzić ale jak wróciłem po 20 min to zauważyłem że nie zmienił sie program. Gdy przełączałem ręcznie niby zmieniały sie te wszystkie etapy prania ale przecież to jest automat wiec chyba nie o to chodzi. Czy jest ktoś wstanie odpowiedzieć na pytanie o co może chodzić czy to jest programator czy silniczek?
    A i jeszcze jedno pytanie jak zdjąć przedni panel w tej pralce żeby sie dostać do programatora?
    Pozdr

0 5
  • #2 14 Mar 2009 00:42
    maniak49
    Poziom 14  

Witam. Ten bezruch to prawdopodobnie grzanie wody/trwa w zależności od nastawionej temp. nawet do godziny/,podczas tego cyklu powinno byc słychac pracę silniczka programatora.
    Aby wymontowac programator nie trzeba odkręcac panel przedni,tylko
    należy zdjąc pokrętło programatora,pod nim są wkręty mocujące programator.
    Powodzenia.

0
  • #3 14 Mar 2009 19:31
    hipek015
    Poziom 9  

tylko jak zdjąć to pokrętło próbowałem je wyciągnąć ale nie udało mi sie strasznie ciężko jest to chwycić

0
  • #4 14 Mar 2009 20:03
    axxx
    Specjalista AGD

A chwytaki masz czyli kombinerki.

0
  • #5 17 Mar 2009 12:32
    hipek015
    Poziom 9  

Nie wiem jak wy to zrobililscie ale ja probowalem juz wszystkiego i jak tak dalej pojdzie to zniszcze pokretlo. czy ono napewno nie jest przykrecone w zaden sposob.
    a tak wracajac do programatora to czy bawic sie w wymiane silniczka czy calosci. Objawy jak wyzej, a moze to nie jest programator???

0
  • #6 17 Mar 2009 12:39
    313094
    Użytkownik usunął konto  
  Szukaj w 5mln produktów