Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radio DeWalt dc011 pytanie o scalaka

14 Mar 2009 12:58 1518 4
  • Level 18  
    Witam sprzęt jak w temacie.W głowicy FM jest 8 nóżkowy układ SMD na którym jest napisane 4425 7S67. Moje Pytanie jaki to układ a może ten sprzęt tak słabo działa na FM (mocno szumi).Dzięki i pozdrawiam.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Helpful post
    Level 15  
    Witam.
    Może to być BA4425F ale nie jestem pewien. Sprawdź konfigurację wg datashet, czy elementy a zwłaszcza zasilanie jest tak jak to zamieścił producent tego scalaka.
    Jeżeli nie da się poprawić selektywności w odbiorze to proponuję wstawić wzm. na wejściu antenowym lub jeszcze pokombinować z anteną. Wzmacniacz taki jak zakłada się do odbiorników samochodowych w celu polepszenia mizernego odbioru.

Wstaw fotkę tej głowicy (elementów).
  • Level 18  
    Porównałem przykładową aplikacje katalogową z tą która jest w tym radiu i jest identyczna, więc układ na pewno BA4425F. Jednak nie mogą go znaleźć w internecie. Może jest jakiś zamiennik BA4425F?
  • Helpful post
    Level 15  
    Witam.
    Znalazłem coś takiego:
    LA1175 – FM front end for car radio home stereo applications – SANYO

TA8158F – FM front end IC – TOSHIBA

LA1177 – electronic tuning-use FM front end for car radio home stereos – SANYO

Ponownie proszę o zweryfikowanie tego co podałem.
    Z netem i elektrodą łącze się przez komórkę (WAP i wolne łącze) i ciężko jest mi sprawdzić wszystko. Ale służę pomocą na ile mogę :D.
  • Level 18  
    Żaden z tych układów nie jest taki sam jak Ba4425. BA4425 znalazłem w sklepie za ponad 90 PLN. Jednak klient zrezygnował z naprawy. Dzięki za pomoc. Oczywiście wciskam POMÓGŁ.