Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

alarm fabryczny opel omega B

15 Mar 2009 08:14 2830 5
  • Poziom 19  
    Witam!

Mam Opla Omegę B z fabrycznym alarmem jednak bez pilotów do niego. Zakupiłem sterownik centralnego na pilota i udało mi się podłączyć by drzwi dię otwerały i zamykały. Jednak alarm się nie uaktywnia. Kluczykiem zamykając zamek dwa razy alarm się uaktywni a dusząc pilotem 2x - nic się nie dzieje. czy powinienem coś gdzieś jeszcze zwierać by alarm się uaktywniał?
  • Poziom 41  
    sterownik daje dwuimpulsowe zamykanie?
  • Poziom 19  
    próbowałem nawet ręcznie zewrzeć 2x i to nic nie zmienia. przypuszczam że zamykając kluczykiem jeszcze coś zwieram co po drugim razie powoduje że alarm się uzbraja ale niestety nie bardzo wiem co....
  • Poziom 42  
    Jak może uaktywniać się alarm fabryczny , jak nie ma do niego pilota. Trzeba wyrzucić fabryczny pozostawiając tylko sterownik zamka centralnego. Trudno coś za coś.
  • Poziom 19  
    uaktywnia się jak kluczykiem 2x przekręcę w prawo by zamknąć auto - za pierwszym razem zamykają się wszystkie drzwi i domykają szyby a za drugim zaczyna migać kontrolka alarmu i - sprawdzałem - alarm reaguje na ruch w kabinie i na otwarcie np. bagażnika wyciem klaksonu i miganiem kierunkowskazów.
  • Poziom 41  
    tylko ze ręcznie podajac na kable musisz mieć fizycznie powciskane włączniki drzwiowe,a czasem przed każdą próbą należy dodatkowo podać zapłon i dopiero zamknąć(wcisnąć włącznik)drzwi kierowcy.Do zamykania i otwierania masz brązowe czy czerwone przewody?

Dodano po 4 [minuty]:

Jezeli są brązowe to sprawdź czy masz czerwony z niebieskim i czerwony z białym one w oplu też sterują zamkiem ale i odrazu ryglują w przeciwieństwie do brazowych