Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telefax Samsung SF110T

05 Gru 2002 16:29 3190 7
  • Poziom 20  
    Mam problem ? uszkodona byla przetwornica : ka7552, kond.100uF/400V, kond 47uF/50V, rezystor 100 ohm . Po naprawie urzadzenie zadzialalo jak nalezy ale(ale..) nie dziala FAX i od strony nadawania jak i odbierania . Sygnal dzwiekowy laczenia sie z innym Faxem funkcjonuje. Co robic?
  • Specjalista od telefonów
    Nie bardzo rozumiem..

Czy mozesz przeprowadzić rozmowę?
    Czy na raportach zgłasza jakiś błąd?
    W jakiej fazie zrywa połacznie?

Sprawdz! czasem w menu mozna wybrac pod jakiego typu linią pracuje ?PSTN/PBX.

Pozdrawiam!
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 27  
    Napisz więcej o usterkach.Po padzie zasilania sprawdź napięcia.Czy faks kopiuje?Dzwonek czy podczas wysyłania slychać sygnal faxa na drugimurządzeniu? 8)
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 20  
    Panowie juz daje wiecej wiadomosci : kopiowac kopiuje , po wyslaniu sygnalu tonowego przeprowadzenia komunikacji miedzy faxami slychac jak idzie wybieranie , napiecia sa oki wszystkie, lute takze , a w menu jest oki poniewaz czy jako fax/tel czy sam fax bez zadnych zmian. Aparat telefoniczny jest osobnym blokiem niezaleznym od faxu i od przetwornicy jest zasilany z linii. Na wydruku kontrolnym mam tylko napis DIALING FELLER? . pozdrawiam Szymon
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    To może podpadać pod jakiś problem softwerowy. Może prubujesz wysłać dokument do faksu który obsługuje inny standard kodowania. Jaki komunikat daje faks po drugiej stronie? Miałem przypadek że faks wypisywał mi jakiś FELERCODE dlatego rze nioa miał nazwy urzytkownika.
    Prubowałeś z różnymi faksami ?
  • Poziom 27  
    Witam.Myślałem że uporałeś się ze sramsungiem.Sprubuj przefaksować coś do niego.Nie pamiętam czy on ma 2 wejścia rj11.Wiem że musi być włożony wtyk do gniazda "line" a nie "external".Poszukaj na płycie głownej bezpieczników.Jak nie wyjdzie to poszukam schematu. :lol: