Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Whirlpool AWG-324-600 amortyzatory jakie?

15 Mar 2009 14:25 6658 7
  • Poziom 37  
    Jaki numer amortyzatorów do tej praleczki? Najlepiej zamiennik (bo tańszy). Może ktoś zerknąć w katalogu zamienników?
  • Pomocny post
    Moderator AGD i automatyka
    Nr 4819 529 18113
    Dla pewności podaj service nr, zaczyna się od 85....
  • Poziom 37  
    Niestety teraz nie podam, bo jej nie mam w domu. Ale dzięki sprawdzę czy przypasuje, a jk tylko dotrę do pralki o sprawdzę. Lewy i prawy jest ten sam?

Ja znalazłem 4812 529 18043 i nie wiedziałem czy podejdzie.
  • Moderator AGD i automatyka
    Lewy i prawy są takie same. Bez tego numeru, to trochę takie wróżenie ;)
  • Poziom 19  
    Ja zastosowałem od starej PS,ale dobre sprawują się bardzo dobrze.A whirpolowskie nie dość że drogie to jakość ich marna.
  • Poziom 37  
    waldek - ciekawe, ale to nie moja pralka, więc chciałbym oryginalne (ew. zamienniki) Jak dotrę do numeru to sprawdzę dokładnie. Dzięki.
  • Poziom 37  
    Witam... szukam w necie tego amortyzatora i nie mogę znaleźć w rozsądnej cenie. Przeglądnąłem wszystkie linki z początku działu. Najtańszy jakieś 190 PLN, a ja potrzebuję 2 szt.
    Macie jakiś sklep, gdzie dostanę zamiennik 100% w cenie kilkanaście-dziesiąt złotych? Proszę o konkrety, a nie linki, którte będę sprawdzał, bo - jak napisałem - wszystkie z początku działu sprawdziełem.
  • Poziom 2  
    witam i proszę o pomoc , potrzebne mi są amortyzatory do tej właśnie pralki Whirlpool AWG-324-600 najlepiej to zamiennik
    Widzę że ktoś tu się dobrze zna :-) nr serwis 8537 324 10000 jeszcze na dole jest jakiś nr 99 9707 000985 z góry dzięki

Dodano po 10 [minuty]:

a może jest możliwość gdzieś dostać same te uszczelniacze do tych wspaniałych i jakże drogich amorków