Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak Usun길 Znaczek Orange Z Obudowy e50

Sbmaj 15 Mar 2009 14:27 3787 14
    Sbmaj
    Level 9  
    jak w temacie... da sie to zrobic??
    arem
    Level 39  
    da si , pasta polerska i tarcie - powinno zej뜻. :)
    Sbmaj
    Level 9  
    No tak z tym ze w E50 ten znaczek znajduje sie tuz kolo obiektywu aparatu pod takim szkie쿸iem....
    Jak Usun길 Znaczek Orange Z Obudowy e50
    arem
    Level 39  
    szkie쿸o jest pewnie przyklejone , to odklej i zetrzyj , cho w tym wypadku to pewnie z farb Ci zejdzie.
    Sbmaj
    Level 9  
    A wie kto mo풽 jak to szkie쿸i jest przyklejone ... jakims klejem czy moze na tasmie dwustronnej jakos..? Kto juz to robil moze...
    saba1970
    Level 19  
    odradzam zniszczysz obudow
    R*
    Level 29  
    Nie lepiej kupi obudow now?
    Albo jka juz tak bardzo chesz to odklej to szkie쿸o os쿪niaj켧e, i zamaluj farb/markerem lub wstaw kawa쿮k czarnej folii tam ;] i naklej szkie쿸o nie powino by wida ;p
    Sbmaj
    Level 9  
    hmm... zeby to by쿪 taka 쿪twa sprawa z odklejeniem tego szkie쿸a... :D
    R*
    Level 29  
    Mia쿮m tak e50, ale nie wpad쿮m na pomys 풽by usun길 to logo xD
    W sumie to tak bardzo nie przeszkadza... Mam jedn e50 do naprawy na stanie i... to szkie쿸o jest chyba przyklejone dosy dobrze, nie chc urwa go, ale chyba bdziesz mai problem z odklejeniem go xD
    Lepiej kup now obudow, albo.. taki WT, zamaluj to szkie쿸o na czarno (to by g퀅pio 풹rt xD <freak>)
    Darek14Baran
    Level 20  
    sory ze z innej beczki temat ale mam pytanie dotyczace klejw jakie sa u퓓wane w telefonach. Czy nie wiecie jak sie nazywa ten klej ktrym jest np. przyklejona klawiatura do obudowy w motoroli v3r ? itp. ? z gry dzieki
    eslodowy
    Level 31  
    arem wrote:
    da si , pasta polerska i tarcie - powinno zej뜻. :)

Bzdura, szkie쿸o os쿪niaj켧e kamer jest klejone na ta턬 dwustronnie klej켧, brand jest naniesiony od wewntrznej strony. Zdjcie szkie쿸a jest mo퓄iwe bez rozkrcania obudowy, ale trzeba si postara, mo퓆a przygrza delikatnie suszark nie hot airem, by klei pu턢i i podwa풹 po kawa쿸u kart od bankomatu. Brand jest namalowany, lub naniesiony technik ktra nie pozwala na bezinwazyjne usunicie - bynajmniej w tej e50 co ja mam. Jak chcesz to pozostaje zdrapanie i pomalowanie we w쿪snym zakresie, b켨 wymiana z innej obudowy.
    Sbmaj
    Level 9  
    Jestes pewny??:P Czyli tylko wymiana szkie쿸a wystarczy? jezeli odkleje to w jaki sposb mam przykleic nowe?
    eslodowy
    Level 31  
    Mam Ci przes쿪 filmik jak zdemontowa쿮m u siebie szkie쿸o?
    Jak bdziesz mia oryginalne szkie쿸o polecam podobnie jak by쿽 przyklei na ta턬 dwustronnie klej켧, kropelka i inne superkleje mog zostawi trudne do usunicia b켨 trwa쿮 턫ady. We wyka쿪czk b켨 jak굡 plastikow szpatu쿸 kostk do gry na gitarze, star kart sim, przecie wok車 szkie쿸a jest guma i kombinuj delikatnie i z wyczuciem, zreszt i tak orangowe logo mo풽sz spisa na straty.
    A jak wy풽j napisa쿮m szkie쿸o klejone na ta턬, jak chcesz u쿪twi sobie spraw, pogrzej z umiarem suszark szkie쿸o, aaa i jak je zdemontujesz nie bdzie 풹dnej os쿽nki na kamerk.
    Sbmaj
    Level 9  
    Masz taki filmik??:)
    by쿽by super gdybys wys쿪 :)
    eslodowy
    Level 31  
    Postaram si wrzuci na dniach. Dzi nie mam czym utrwali tego skomplikowanego wyczynu ;).
    Nie jestem zapalonym filmowcem, ale filmik jest, robiony aparatem. Logo ju 쿪two odchodzi, bo odklei쿮m je n-ty raz. Jak we펛iesz co czym dobrze podwa퓓sz poradzisz sobie, tylko odradzam wszelkie metalowe no퓓ki itd.