Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

klimatyzatory Indesit opinia...

16 Mar 2009 11:53 7287 7
  • Specjalista - systemy grzewcze
    witam chciał bym się dowiedzieć od znawców tematu jakie jest zdanie o klimatyzatorach indesit a właściwie o jakości jednostek zewnętrznych na sprężarkach sanyo
    pytam bo w dobie galopującego kursu urządzenia te pozostały na umiarkowanie niskim poziomie cenowym w porównaniu z innymi firmami
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Jakośc porównywalna do Acsona,LG,Daikina.Same sprężarki na na dobrym poziomie-ale to przecież japończyki więc normalka.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Witam co do klimatyzatorów o które Kolega pyta to nie sądzę , żeby Indesit robił klimatyzatory raczej je sprzedaje . Patrząc na ich wygląd to trąci mi to fabryką Midea , która jest w stanie przy zamówieniu większej ilości zrobić nazwę jaką Kolega sobie wymyśli . Co do jakości tych klimatyzatorów jeśli są z Midei to na pewno będą ok. tak jak pisał mój przedmówca z tym , że ja osobiście nie wpychałbym do jednego worka ACSONA , LG i ewentualnie Indesita z Daikinem , bo Daikin to już najwyższa półka .
    To tyle z mojej strony pozdrawiam GKVIDEO
    dziękuje Panowie , ale średnia zachowują z tego co mówicie a to bardzo dobrze. Pozwoli mi to na wybór osobiście bardzo chciałem toshiba albo lg ale koszty sa zbyt duże. :(
  • Poziom 14  
    porównywanie klimatyzatora indesita z klimatyzatorami o renomowanych markach jak Lg acson czy daikin to jak porównywanie fiata z mercedesem, bardziej trafione porównanie do klimatyzatorów marki gree, sinclair, midea i tym podobne tanie chińszczyzny cena adekwatna do jakości
    no akurat o tym co producenci robią w branży grzejnictwa gazowego wiem, i o ile mówimy o firmach produkujących dla innych marek to wcale nie jest tak źle, choć nie znalazłem kto produkuje dla indesita sprężarki to znalazłem kto produkuje dla whirlpool'a i nie miał bym obiekcji kupić ,
    okazuje się że na świecie kilka firm specjalizuje się w produkcji sprężarek i automatyki a porównanie mercedesa z fiatem ma się ni jak. Prędzej porównał bym to do vw i seata buda inna silnik ten sam. Ale jak masz kasy jak lodu to jedziesz mercedesem a jak nie masz to kupujesz seata... hiszpański temperament niemiecka technologia :D w naszym tłumaczeniu włoska temperament (ciekawe co to znaczy :D) japońska technologia
    pozdro
  • Poziom 31  
    Tu może nie do końca tak to wygląda - owszem podzespoły mogą być podobne ale na ich bazie można zrobić coś co pracować będzie jak pszczółka jak również karykaturę urządzenia.
    Dla porównania wystarczy się zastanowić jak pracuje odkurzacz za 100zł a jak taki za 400 ;) Jeden i drugi odkurza ale...
  • Poziom 17  
    Oglądając zdjęcia klimatyzatorów marki Indesit dochodzę do wniosku że jest to wykonanie zakładów Midea, co można rozpoznać po charakterystycznym pilocie, oraz wyglądzie jednostek wewn. oraz zewn. które różnią się praktycznie znaczkiem na obudowie, słusznie zauważył to kolega GKVIDEO. Klimatyzacje marki Midea to firmowy produkt i dobre wykonanie, sam mogę polecić jako zadowolony użytkownik tego sprzętu. Jakość stoi na bardzo przyzwoitym poziomie a więc nie ma większego ryzyka zakupu.