Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

G這郾iki do amplitunera onkyo tx-sr 506

16 Mar 2009 19:30 2173 4
  • Poziom 10  
    Witam.

Dorad嬈ie mi g這郾ki kina domowego (conajmniej 5.0)do amplitunera onkyo tx-sr 506 - 60 % do sluchania muzyki/ 40% do film闚 dvd.
    G這郾iki do 1500 z , w tej cenie nie kupie z subwooferem 鈔edniego zestawu najlepiej grajacego p馧 na p馧. W jednym ze sklep闚 sprzedawca doradzi mi ten amplitunert i do niego-po urpzednim wywiadzie quadral quintas 700 - jako optymalne do muzyk i ikna domowego), tylko ze quadral quintas 500 kupie 5.1 a quadral quintas 700 - 5.0
  • Poziom 39  
    MAm dok豉dnie ten amplituner i wiem jakich nie kupowa - KODA. Pierwszy raz kupi貫m g這sniki ze wzgl. na kolor a nie na brzmienie ( 穎na)
    Co prawda maj w kpl. subwofer aktywny, z do逝 nie ma zastrze瞠, ale g鏎a s豉ba. Dopali貫m to dwoma stuningowanymi Mildtonami z poprzedniej instalacji i jako chodzi.
    A na marginesie - ten amplituner to niez貫 cacko ale ma kilka wad:
    1. Pasywny switch HDMI ( d德i瘯i z hdmi nie s obs逝giwane tylo podawane na wyjscie HDMI)
    2. Z pilota nie da si regulowa parametr闚 ods逝chu wej嗆 cyfrowych (chyba 瞠 nie doszed貫m dotego jak) tylko trzeba wr鏂ic do jakiego wej軼ia ( nawet niepod陰czonego )analogowego ( np Tape czy Tuner) i w ciemno ustawia wysokie, niskie itd....
    Pozdr.J.
  • Poziom 10  
    A mo瞠sz mi poda model tej kody kt雡 posiadasz:), dopiero zaczynam kompletowa zestaw kina domowego i chcia豚ym pozna opinie nt. kina domowoego ludzi ktorzy ju je posiadaja. Odnosnie hdmi - niestety nie da sie mie wszystkiego:). Masz w 5. 1 czy wieksz liczb g這郾ik闚??jak sie sprawuj w kinie domowym? porownywales z innym zestawem glosnikow:)??
  • Poziom 39  
    Mam dok豉dnie TX-SR506 i kolumny Coda F51 uzupe軟ione subem aktywnym SW 850. Amplituner ma wyj軼ia 7.1 i tu mo積a troch namiesza ( obecnie mam 5.1 w zonie 1 i 2 w zonie 2). Pobiera z sieci ok 500W i to gwarantuje oddanie prawdziwej mopcy ( a nie 1000W z pobranej 60) Dobre s te mo磧iwo軼i w setup Hardware - np wyb鏎 impedancji g這郾ik闚, ich rozmiaru, funkcja auto ustawienia za pomoc mikrofonu kontrolnego.
    Je瞠li jeszcze nie kupi貫 tego Onkyo proponuj rozpatrzy model 576 - ma aktywny HDMI. W tym moim idea pod豉czenia wszystkiego jednym HDMI jest niedotrzymana - audio musz dodatkowo pod陰cza po coaxialu ( lub optycznie) Wszystko to trzeba zaprogramowa ( przyjemno軼i przyu studiowaniu instrukcji)
    Pozdr.J.
  • Poziom 10  
    Dzi瘯i za info, jednak ju nie kupie tego 576 juz tx sr 506 jest ju zakupiony;). Dzi瘯i za info - jessli masz jeszcze jakies sugestie odno郾ie sprz皻u pisz:). Faktycznie wzmacniacz jest wydajny:), brak audio w hdmi przeszkadza to fakt. Ale cena jest optymalna do jako軼i w tym modelu:), liczba funkcji mnei osobiscie zadowola:). Poki co kolumny chodz na moich frontach z wzmaka stereo - konstrukcja samodzielnie wykonana;)-du瞠 solidne kolumny (ale to juz temat na inny w徠ek;). Pozdro