Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amplituner bez wzmacniacza

Maker3 16 Mar 2009 19:54 1248 8
  • #1 16 Mar 2009 19:54
    Maker3
    Poziom 13  

Czy w ogóle produkują coś takiego jak "amplituner bez wzmacniacza"?
    Szukam, szukam... czegoś takiego i nie mogę znaleźć.
    Mam już wzmacniacz więc nie potrzebuje kolejnego wbudowanego w amplituner.

Jak to jest, że takie DVD Manty za 100zł ma dekoder DD i DTS, a amplitunerów nie ma.

Potrzebowałbym coś, do czego mógłbym podłączyć DVD, SAT i HTPC, a do tego potem głośniki 5.1

Post był raportowany.
    Zdecydowanie polecam lekturę http://rtfm.bsdzine.org/
    Jak na razie wiemy jedynie, że nie za bardzo wiesz czego oczekujesz i o co Ci chodzi.
    GM

0 8
  • #2 16 Mar 2009 20:02
    gonzalo
    Poziom 30  

Amplituner jak sama nazwa wskazuje to połączenie wzmacniacza z tunerem, więc nie ma takiego czegoś jak amplituner bez wzmacniacza.

0
  • #3 16 Mar 2009 20:03
    dues
    Poziom 28  

amplifier-wzmacniacz
    tuner-radio
    amplituner-wzmacniacz z wbudowanym radiem
    czego Ty wlasciwie potrzebujesz?

0
  • #4 16 Mar 2009 20:04
    globus1987
    Poziom 29  

Chyba chodzi ci o tuner :idea: ale nie wiem bo motasz tak, że nie wiem czy ktoś dojdzie o co ci chodzi wyrażaj się troszeczke jaśniej.I czy ty wiesz w ogóle co to jest amplituner??.To wzmacniacz z radiem a osobne radio to tuner.

0
  • #5 16 Mar 2009 20:08
    Maker3
    Poziom 13  

globus1987 napisał:
    Chyba chodzi ci o tuner :idea: ale nie wiem bo motasz tak, że nie wiem czy ktoś dojdzie o co ci chodzi wyrażaj się troszeczke jaśniej.I czy ty wiesz w ogóle co to jest amplituner??.To wzmacniacz z radiem a osobne radio to tuner.

No ale zwykły wzmacniacz nie ma dekodera dźwięku 5.1.

0
  • #6 16 Mar 2009 20:12
    dues
    Poziom 28  

domyslam sie ze chodzi Ci o wzmacniacz do ktorego bedziesz mogl podpiac 5 glosnikow oraz DVD i chcesz by dzwiek z filmow byl odpowiednio rozkladany na glosniki? to chodzi CI chyba o amplituner kina domowego (5.1). mimo ze dvd posiada DTS i DD to i amplituner radze kupic z tymi dekoderami.

0
  • #7 16 Mar 2009 20:16
    globus1987
    Poziom 29  

Bo wzmacniacz jest do Stereo a nie do 5.1 więc po co mu dekoder dzwięku do sygnału 5.1więc nie wiem po co te głupie stwierdzenie.Jeżeli chcesz dts,dd i tym podobne bajery to kup sobie amplituner bo wzmacniacz nie jest do takiego przeznaczenia.I jak coś piszesz to precyzuj swoje wypowiedzi tak żeby cię wszyscy rozumieli a nie ty sam siebie :!: .

0
  • #8 05 Gru 2017 10:54
    TheBigMuzzi
    Poziom 2  

[quote="Maker3"]Czy w ogóle produkują coś takiego jak "amplituner bez wzmacniacza"?
    Szukam, szukam... czegoś takiego i nie mogę znaleźć.
    Mam już wzmacniacz więc nie potrzebuje kolejnego wbudowanego w amplituner.

Jak to jest, że takie DVD Manty za 100zł ma dekoder DD i DTS, a amplitunerów nie ma.

Potrzebowałbym coś, do czego mógłbym podłączyć DVD, SAT i HTPC, a do tego potem głośniki 5.1

Post był raportowany.
    Zdecydowanie polecam lekturę http://rtfm.bsdzine.org/
    Jak na razie wiemy jedynie, że nie za bardzo wiesz czego oczekujesz i o co Ci chodzi.
    GM

Chodzi mu dokładnie o to co wypuściła Yamaha - Yamaha CX-A5100 z dedykowaną końcówką mocy do tego rozwiązania (Amplituner YAMAHA CX-A5100 + MX-A5000). I powiem szczerze od jakiegoś czasu też rozglądam się za takim rozwiązaniem.

pozdrawiam,
    Krzysztof

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo