Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Corrado 2.0 16v 134KM ke-motronik

bartek6211 16 Mar 2009 23:36 2349 7
    bartek6211
    Level 10  
    Witam.
    Mam problem z gazem i benzyną w samochodzie, tzn. Samochód jeździ na gazie ale na benzynie wcale. Wiem że padły wtryski ponieważ odłączało całkowicie pompę paliwową podczas jazdy na LPG i nie było smarowania wtrysków. Co robić??? Wywalić całkiem gaz czy da się coś zrobić z tym żeby ogólnie było OK i z powrotem nie wywaliło wtrysków. Proszę o pomoc
    alpha01
    Level 21  
    Jeżeli reszta sprawna to zmienić wtryski i jeżdzić czasami troche na benzynie.Poza tym szkoda takie auto truć gazem.Mój kolega ma Audi z mechanicznym wtryskiem i tam nic się nie dzieje z wtryskami mimo odcięcia pompy.
    bartek6211
    Level 10  
    Ale czy z powrotem wtrysków nie wywali? Słyszałem o czymś takim jak stop k-jetronic co ono dokładni robi? podobno właśnie dobrze coś takiego założyć do takiego silnika. A co do wtryskiwaczy mechanicznych, gdzie wogóle je dostać a może czyszczenie, nie mam już pojęcia. Co o tym myślicie?
    alpha01
    Level 21  
    Jak chcesz to moge ci załatwić komplet wtryskiwaczy za nie duże pieniądze.Jak by co to pisz na privie.
    bartek6211
    Level 10  
    Załatwiłem już sobie, ale jc. to się odezwę. Co zrobić z tym gazem żeby wszystko było ok?
    carrot
    Moderator of Cars
    Na pewno gaz wybuchł i skrzywił klapę spiętrzającą
    bartek6211
    Level 10  
    Ale co z tym robić? Jeździ cały czas na gazie ale zamulony jest :(
    bartek6211
    Level 10  
    Jest ktoś jeszcze na tym forum?????