Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak ustawić ładny obraz w Samsung LE32A551?

dzejkof 17 Mar 2009 12:09 5177 4
    dzejkof
    Level 2  
    Witam,
    Telewizor mam od ponad trzech tygodni i do tej pory nie umiem ustawić ładnego,żywego obrazu:/ Odbieram obraz z anteny zbiorczej i może przez to tak jest,nie wiem..Cały czas mam wrażenie,że twarze są "pastelowe" i albo za jasny,że aż razi albo zbyt ciemny obraz:/ Ostatnio nawet podłączyłem dvd i wciąż nie podoba mi się obraz..
    Proszę,napiszcie jak Wy macie ustawione parametry obrazu w modelu Samsunga A 551?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    Mirek Z.
    Moderator
    Odpowiem trochę ogólnie - w menu powinna być pozycja ustawień użytkownika. Zarówno ustawień obrazu jak i dźwięku. Powinno to pozwolić na ustawienie parametrów wg własnych preferencji.
    No i wiadomo - obraz z tego typu TV nie każdemu odpowiada.

Proszę uzupełnić model w tytule tematu.
    lisek
    Service technician RTV
    Masz na myśli Samsung LE-37A551P2R > ten jest Lcd
    czy Samsung CS 21 A551 M > ten jest CRT
    dzejkof
    Level 2  
    Samsung LE-32A551P2R.Jest to lcd.Czy każdy lcd ma taki fatalny obraz na którym nie widac szczegółów czy tylko mój model jest felerny?
    Mirek Z.
    Moderator
    Zasadniczo szczegóły widać dopiero na programach dobrej jakości (wyższej rozdzielczości).
    Sprawdź jednak, czy w menu ustawień obrazu lub innym (np. funkcje specjalne) nie masz niepotrzebnie włączonych jakichś "polepszaczy" - w praktyce często zbędnych.