Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chevrolet Evanda - wymiana ECU

17 Mar 2009 20:12 2157 6
  • Poziom 10  
    Chciałem wymianić ECU silnika w Chevrolecie Evanda, nowy kosztuje majątek więc legalnie na fakturę kupiłem używany ECU z rozbitego auta no i schody, używane ECU ma wpisany inny kod niż mój imobilajzer, ASO po 2 godzinach walki twierdzi, że w SCAN 100 (skaner Daewoo) nie ma funkcji wymazania kodu z ECU i nic nie poradzą, pomimo, iż dałem im VIN tego rozbitego auta i fakture zakupu ECU których to dokumentów wcześniej chcieli

Czy ktoś może mi pomóc...
  • Poziom 19  
    Kolego wszystko darady tylko wsad dziewiczy potrzebny trzeba wstawić w miejsce taki pin jak ty masz i po sprawie a najprościej to przylutować paiatke z twojego ECu do nowego i działa trzeba tylko pogłówkować:)
  • Poziom 24  
    viptradeac napisał:
    Kolego wszystko darady tylko wsad dziewiczy potrzebny trzeba wstawić w miejsce taki pin jak ty masz i po sprawie a najprościej to przylutować paiatke z twojego ECu do nowego i działa trzeba tylko pogłówkować:)

Dokładnie - szkoda czasu i kasy na ASO.
  • Poziom 35  
    A co się stało z twoim kompem że zmieniasz ?
    Jeżeli fizycnie go masz i pamięci nie ruszone to tak jak piszą, najlepiej przełożyć i powinno grać... (hm, a tam motorolki ni trzba też czasem przełożyć ? ;) )
    Ewentualnie immo off, o ile temat opnowany...
  • Poziom 10  
    zawsze gdy wymieniasz koputer musisz kupc kluczyk ze stacyjkomoraz mobilajzer taki plastyk co jest nakladany na stacyjke jezeli juz kupiles tylko komputer wystarczy znales kolesa ktury zjmuje sie mobilajzerami on powinien wyrzucic mobilajzer z komputera w irlandi kosztuje to 150 eur

Regulamin pkt 8.1 Michu
  • Poziom 10  
    viptradeac napisał:
    ]Kolego wszystko darady tylko wsad dziewiczy potrzebny trzeba wstawić w miejsce taki pin jak ty masz i po sprawie a najprościej to przylutować paiatke z twojego ECu do nowego i działa trzeba tylko pogłówkować:)

co to jest "paiatka" ?

no tak tylko ten mój komp to chybryda i ponoć nie da się rozebrać...

wiem, że ASO to zło... - na początku mówili ze nie ma problemu pod warunkiem legalnego kupienia ECU więc kupiłem te ECU na fakturę z VIN-em auta, powiedzieli 300 zł za wymianę, a ja sie zgodziłem, później mówią, że sie nie da - ręce opadają..

a może jakiś kontakt dacie albo ktoś z elektrody mi to odpłatnie zrobi?

mam tylko ECU z tego auta immobilizera nie mieli :-(

i jeszcze jedno pytanko - nie wystarczy zakodowac kluczyki w tym nowym ECU ? bo w ASO twierdzą że nie...