Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kilkuplytowy program na jednej DVD? da sie?

17 Mar 2009 23:04 1050 10
  • Level 27  
    Witam koledzy, mam takie pytanko. Chce na jednej plycie DVD umiescic 2 programy skladajace sie kazdy z 3 plyt. Programy to autodata i Info tech.

Mam je w dwoch folderach, a kazdy foler dzieli sie znowu na 3 czesci bo sa 3 plyty instalacyjne.

Teraz tak, wkladam Dvd, zaczynam instalacje, ale jak wyskakuje zeby mu podac druga plyte to polegam, bo nie da mu sie recznie pokazac gdzie jest sciezka.

moje pytanie brzmi jak to zrobic zeby dalo sie to zainstalowac?
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 31  
    A mozesz wgrasz wszystkie pliki (pewnie jakies CAB-y) do jednego katalogu ? zawartosc 3 plyt instalacyjncyh w jednym katalogu i powinien to "kupic". Ew zrob z kadej plyty obraz ISO i czys ala "daemon" wyemulowac 3 osobne plytki na wirtualnych napedach
  • Level 22  
    kukiz1986 wrote:
    nikt nie pomoze?:/

Jak nie, jak tak :lol:

W sumie można to prosto obejść ;-)

1- naped CD robisz jako udostepniony
    2 - wkladasz plyte do napedu
    3- mapujesz wybrany katalog na plycie np. jako dysk Z
    4 - wchodzisz na dysk Z i zaczynasz instalacje.
    5 - jak program sie pyta - to podmieniasz mapowanie na Z na nastepny Katalog, i pozniej znow na nastepny :D
    6 - usuwasz niepotrzebne mapowanie (udostepnianie napędu możesz na przyszłość zostawić)

Zobaczy czy dziala ?? ;)

Czy tak wystarczy ?
  • Level 22  
    kukiz1986 wrote:
    nie rozumiem od punktu 3 :/
    ...

Jest coś takiego jak mapowanie,
    Czyli tworzysz nowy dysk z określonego katalogu.
    Inaczje mówiąc oszukujesz że ten katalog jest dyskiem :)

to jest w Mój Komputer - > Narzędzia -> Mapuj Dysk sieciowy
  • Level 27  
    powiem tak. mam na tej dvd plycie 2 programy. Autodata i Info tech. Kazdy z nich sklada sie z 3 podfolderow dzielacych na 3 czesci (3cd). Chcialbym aby po wlozeniu do obojetnie jakiego kompa bez zbednych przerobek za kazdym razem, jak wlacze setup z jednego programu to zeby znalazl sam sciezke do reszty czesci. Jest taka opcja?:)
  • Level 31  
    To moze lepiej nagrac obrazy iso i aplikacje portable w stylu Daemon Tool i wyemulowac kazdy obraz iso jako odzdzielny naped?
  • Level 22  
    kukiz1986 wrote:
    Jest taka opcja?:)

Chyba tylko w Erze ;)

kukiz1986 wrote:
    powiem tak. mam na tej dvd plycie 2 programy. Autodata i Info tech. ...

Powiem tak, pachnie mi to trochę piractwem .. :|
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    Również mam takie odczucie. Producenci tych programów na pewno nie działają w koalicji i nie dystrybuują swoich programów na jednej płytce z niesprawnymi instalatorami.
    Temat zamykam.