Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Klient WWW dla zdalnego pulpitu?

papieju 18 Mar 2009 08:32 1005 5
  • #1 18 Mar 2009 08:32
    papieju
    Poziom 15  

Otóż chciałbym się dostać na domowy komputer, ale mam w firmie poblokowane porty i nie da rady wejść. Z innego łącza działa i nie jest problem w firewallu domowym, tam jest OK. Gdyby istniał klient www,, gdzie wchodzę na stronę, tam jest klient, łączę się i działa, a przeglądarka tylko wyświetla wynik... znacie takie cuda?

0 5
  • #2 18 Mar 2009 09:18
    szwagros
    Poziom 30  

Niestety nie ma takich cudów. Możesz obejść to inaczej - na domowym routerze przekieruj port 80 na 3389 komputera, a z firmy łącz się na zew_ip_routera:80
    Pozdrawiam

0
  • Pomocny post
    #3 18 Mar 2009 12:34
    jacek_os
    Poziom 10  

Polecam https://secure.logmein.com/home.asp?lang=pl zakładasz konto podajesz maila. Ściągasz klienta na dany komputer nadajesz mu hasło oraz podajesz mail który podałeś przy rejestracji. Ja korzystam łącze się z pracy do domu.

0
  • #4 18 Mar 2009 12:41
    papieju
    Poziom 15  

Trochę ciężka sprawa. Nie mogę zainstalować na stacji nic poza tym co jest na liście dopuszczonego softu, a tego nie ma. Pobawię się przekierowaniem portów i spróbuje VNC, bo tego się u mnie powszechnie używa i mogą być porty wolne.

0
  • #5 18 Mar 2009 13:55
    -=krakuz=-
    Poziom 11  

Jeśli uda się zainstalować to polecam TeamViewer mozna pobrać i do uzyku niekomercyjnego jest za free, omija wszystkie urządzenia sieciowe, nie potrzeba, nic konfigurować, wystarczy wgrać na dwa kompu ustawić aby startował z systemem i wipasc mu na stałe hasło, bardzo łatwy w obsłudze.

Pozdrawiam

0
  • #6 20 Mar 2009 09:47
    papieju
    Poziom 15  

Jednak LogeMeIn, działa, w pracy nie muszę nic instalować. Na moje potrzeby - bomba.

0