Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Aplikacja lub pinout AD422BR

18 Mar 2009 09:06 1402 6
  • Poziom 9  
    Witam
    proszę uprzejmie o wsparcie, moje poszukiwania na google i w Analog Devices nie powiodły się. Jeśli ktoś ma jakieś informację o układzie AD422BR to będę wdzięczny. Zależy mi głównie na układzie wyprowadzeń, wiem że układ to ADC z wyjściem prądowym.
    Pozdrawiam
    mantrid
  • Poziom 9  
    Dziękuję serrecznie za odpowiedź, pod podanymi linkam brak danych do AD422. Natomiast do układów AD421 i AD420 aplikacje mam. AD420 znam dobrze, zbudowałem na nim zadajnik prądowy.
    Nadal brak dokładnego opisu wyjść (pinout) do 422, jeśli ktoś dysponuje to moja prośba jest nadal aktualna.
    Pozdrawiam
    mantrid
  • Poziom 2  
    Chciałem pomóc, lecz niestety nie znalazłem nic na temat AD422.
    Mam natomiast prośbę. Chciałbym zbudować sobie taki zadajnik prądowy o którym wspominałeś. Mógłbyś mi wysłać schemat (mail: Kojot-sly(malpa)wp.pl )
    Mi zależy na zakresie 4-20 mA.
    Z góry dzięki.
  • Poziom 9  
    Witam,
    dziękuję za chęci, co do schematu to sprawdzę w pracy co się ostało, wykonałem 5 urządzeń dla mojego pracodawcy w zakresie czynności pozaobowiązkowych. Nie otrzymałem za to żadnych gratyfikacji mimo obietnic.
    Ja w swej ludzkiej wdzięczności usunąłem cały projekt, jak coś się ostało to dam znać.
    Pozdrawiam
    Mantrid
  • Poziom 9  
    Oto obiecany zadajnik 4-20mA, jest to fragment schematu zawierającego tor pomiarowy, mikroprocesor, wyświetlacz, klawiaturę, zasilanie, sterowanie.
    Aplikacja lub pinout AD422BR
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Temat zamykam.
    Poszukiwanie aplikacji przeradza się w dział porad.
    Odpowiedź już była.