Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka polar PFL 800 problem z programami.

Yca 18 Mar 2009 17:53 3041 4
  • #1 18 Mar 2009 17:53
    Yca
    Poziom 20  

Witam, problem jak w temacie a dokładniej rzecz biorąc pralka z lekka wariuje. Przykład 1: Na programie szybkim (30min) nie dość ze prała prawie godzinę to osiągnęła przynajmniej 60 stopni zamiast 30.
    Przykład 2: Na programie do wirowania czy wirowania delikatnego uparcie brała wodę i płukała czego robić wcale nie powinna. Ktoś ma może sugestie co by to jej mogło dolegać?

0 4
  • #3 18 Mar 2009 18:56
    sujka5
    Poziom 26  

pierwszy przykład :
    do sprawdzenia czy styk na czujniku NTC (czujka termostatu)
    ma dobry styk....
    drugi przykład to tak jakby pralka nie skończyła poprzedniego prania ,została przestawiona na inny i kończyła poprzedni program...
    jeśli wykluczasz to co napisałem to nic tylko jeszcze raz zaprogramowac programator modułem SAM dostępnym tylko w servisie ASO (niestety)

0
  • #4 19 Mar 2009 17:06
    bronek1806
    Poziom 22  

A może pokrętło programatora źle osadzone (przekręcone o 90stopni) . Sprawdź czy jak ustawisz na 0 to czy zgaśnie programator.

0
  • #5 20 Mar 2009 08:02
    Yca
    Poziom 20  

Witam, pokretło nie jest odwrocone bo zero jest na swoim miejscu a te przypadki nie sa w 100% powtazalne. Nie wiem jak jest ono skonstruowane ale moze tam jest jakis wielokrotny styk (jak w multimetrach) i ktorys nie laczy?

0