Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

dobre nadawanie,gorszy odbiór tti880

18 Mar 2009 21:25 1893 5
 • Poziom 13  
  Witam Wszystkich.
  posiadam radio tt880 i antenę tti ml145.
  Nadawanie jest ok,ale odbiór był lepszy na tej samej antenie, na radyjku stabo jakimś jedno watowym.
  teraz słyszę więcej szumów .
  W czym według was jest problem?
  Pozdrawiam.
 • Poziom 39  
  A używasz go stacjonarnie czy w aucie
  Jeżeli w aucie opisz markę, typ świateł ( oryginały czy HID z Chin), lokalizację anteny, co ew. zmieniałeś w tym czasie oprócz radia...
  Porównywanie z radiem jednowatowym (moc nadawania nie ma tu nic do rzeczy) nie ma sensu jeżeli porównujesz odbiór.....
  Pozdr.J.
 • Poziom 17  
  Witam. Tak jak kolega wyżej napisał kwestia jaki to samochód, ale raczej dla mnie radyjko jest słabe i nie filtruje tak zakłóceń stabo ma lepsze filtry i lepsza selektywnoość. Czasem się zdaża, że na płycie głównej w stabo pisze logo firmy uniden i to wszystko tłumaczy czemu jest czyściej a co najważniejsze lepiej wykonane. w tti płacimy za funkcje nie za jakość
 • Poziom 13  
  mam focusa 1 i wszystko fabryczne bez modyfikacji.
  w radiu tti 880 nic nie zmieniałem .
  odbiór w stosunku do stabo xm 3044 jest kichowate...
  może jak zmienie antene to coś to da
 • Poziom 19  
  W tych radyjkach rozstrajają się obwody wejściowe pod wpływem wstrząsów. Jeżeli nie dysponujesz źródłem ( generatorem ) oddaj radio do dobrego serwisu celem zestrojenia. Dodam tylko , że po takiej dobrze wykonanej operacji czułość jest już na bardzo przyzwoitym poziomie. W tych radiach występują bardzo duże różnice w poszczególnych egzemplarzach. Poprostu są słabo zestrojone już fabrycznie.
 • Poziom 11  
  wszystko nieprawda , po prostu tti 880 należy wraz z radiami lafayette i jeszcze paroma innymi do grupy urządzeń z seri: " wszystkich słyszę nikogo nie rozumiem".Natomiast stabo to znakomity wyrób firmy uniden,więc i odbiór ma znakomity podobnie jak uniden 510 i wszystie unideny sprzedawane pod nazwą President. Kiedyś radia mające taki pudełkowy odsłuch np.president jackson lub cobra 146 gtl. były chociaż super selektywne i to rekompensowało z zły odbiór.Dzisiejsze wynalazki jak tti są"dziurawe " jak alan 100 a odsłuch przeciwnie do alana fatalny.Sprzedaj to świecące g...no czym prędzej ,bo nic z tym zrobić się nie da.
  TTI 880 to najlepszy przykład radia posiadającego 100 funkcji z których tylko 3 są potrzebne a reszta zawadza i kosztuje.


  Proszę poprawić post. Proszę po kropce wstawiać spacje, a zdania zaczynać wielką literą.
  Nie kasować wpisu moderatora! /c2h5oh/