Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Car audio do 2000 zł do renaul megan coupe.

18 Mar 2009 23:39 1214 3
  • Poziom 11  
    Jestem nowy na tym forum więc chciałbym sie ładnie przywitać'Dzieńdobry':D.Mam auto renault megane coupe i dwa tysiące złotych na budowę zestawu grającego do auta.Chodzi mi o wzmacniacz,radio,głośniki 165mm,subwoofer i przewody.Oczywiście drzwi są wygłuszone a muzyka której słucham to techno i czasami hip-hop.Zależy mi na dobrym basie,średnich tonach i oczywiście na jakości(chocaż zle by nie było jak by mnie było słychać jak jadę).Wiem że za te pieniądze cudów nie mogę wymagać ale może coś się wymysli.Pozdrawiam
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • Poziom 17  
    2000 zł to hmm ok jedziemy.
    Radio szukaj używki Clariona 838 bardzo ładnie gra a cena 350 zł na allegro. W takich się pojawiają:)
    Ok to zostaje plus minus 1650 zł.
    kable 20 mm taki zestawik to wydatek 110 zł.
    Mamy na resztę ok 1540 zł. Subik to Re-Audio re-10-przyjemny, szybki , nie wymagający mocowo i przyjemnie potrafi kopnąć. Cena 259 zł.
    1120 zł zostaje na system przedni oraz wzmaka. Wzmak u-Dimension Glow 4075. A głośniki el comp 6 również Dimka. Zostaje trochę kasy na skrzykę. Dodaj sobie jeszcze wytłumienie i masz cacy:) Lekko ponad 2000 zł.
  • Poziom 11  
    Dzięki kolego za pomoc.Pozdro:D