Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Honda NX 650 jak prawidłowo wymienić olej?

19 Mar 2009 10:32 4232 3
  • Level 9  
    Witam!
    Jak w temacie.A dokładnie to chodzi mi o to czy przy wymianie oleju należy wymontować i wymyć sitka wstępnie filtrujące olej.Jedno znajduje sie w silniku,na spodzie a drugie na dnie zbiornika oleju (w ramie).Proszę o pomoc.
    Pozdrawiam
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 10  
    Jak w każdym samochodzie rozgrzewasz silnik spuszczasz olej i wymieniasz filtr oleju
  • Level 9  
    tomek230983 mówisz o rzeczach oczywistych,ale mi chodzi o te sitka.Kiedyś miałem w rękach serwisówkę tyle że po angielsku i tam było coś o czyszczeniu tych sitek,ale nie zabardzo zrozumiałem kiedy powinno się je czyścić.
  • Level 11  
    Witam.
    Też biore sie za wymiane oleju w dominatorze. Tylko mam taki problem że niemam korka z bagnetem tylko termometr z rurką. I niema tam skali ani niczego co by wskazywało na max i min poziom oleju. Czy ktoś może mi powiedzieć ile cm od górnej krawędzi tego wlewu jest min i max? To sobie skrobne na tej rurce. A może lepiej jakieś forto tego bagnetu z cm obok żebym mógł to sprawdzić. Będę bardzo wdzięczny.