Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nawigacja przeróbka w Accordzie? kto pomoże :)

19 Mar 2009 16:07 9283 16
  • Poziom 9  
    Witam poszukuje osóby która podjełaby sie małej przeróbki otóz jak wiadomo seryjna nawigacja z Accorda rocznikow 98-01 byla na starym systemie RNS i nie dziala w PL wiec jets w sumei bezuzyteczna i wpadlem na pomysl aby w miejsce seryjnego ekranu wstawic ekran z ajkeijs ogolno dostepnej przenosnej nawigacji...MIO...Blaupunkta...TomToma...

tak wyglada ta seryjna navi:

dało by sie cos takiego wyrzeżbic? :)
  • Poziom 31  
    ja wkladałem TomToma do Passata z 2003 roku, wszystko zmiescilo sie w DIN1, tomtom to byl Go 710, właczał sie po stacyjce, wyłaczał tak samo, miał zainstalowany czujnik zmezchu, wbudowany Tel z BT, MP3 no i mapy całej europy. Wygladalo lepiej niz fabryczna navi
  • Poziom 24  
    Wszystko sie da. No, moze prawie ;) Sam chcesz to robic czy zlecic specom?
  • Poziom 9  
    no przypuszczam ze da sie zrobic, ale ja jakos do majsterkowania elektrycznego nei mam smykałki i chcialbym znalezc kogos kto by mi pomógł :)
  • Poziom 36  
    Ja przerabiałem i przerabiam aby to co masz działało z mapą PL. Bez problemu działa i ekran i sterowanie i wyciszanie systemu audio Bose (fabryczny) i dźwięki polskich komunikatów nawigacji z głośników audio.
  • Poziom 31  
    Tyle na poczatek .....
    Dysk z TT Go 910 - 20GB
    podłaczona do głosników samochodowych
    obsługa HF przez BT
    czujnik swiatła .
    Tryb dzien/noc po przełaczeniu swiateł.
    Właczanie/wyłaczanie z kluczyka
    W tej wersji softu jaka miałem byla juz regulacja glosnosci do natezenia dzwieku otoczenia
  • Poziom 9  
    A czy daloby sie podlaczyc zmieniarke Blaupunkt DX-N czy DX-V aby te nawigacja działała?? ;)
  • Poziom 31  
    Jedyna opcja to Ipod, bo TT z serii X10 maja obsługe Ipoda
  • Poziom 9  
    Ta zmieniarka Blaupunkyta tyczyla sie seryjnej navi Accorda :)
  • Poziom 31  
    Tez sie prawie popłakałem........
  • Poziom 9  
    Ja tam czynnie uczestnicze i temat z ta navi byl czesto przerabiany ale w sumie nikt idealnego rzowiązania nei znalalzł :)
  • Poziom 36  
    vvoyteckk napisał:
    Jezeli nie zlamie zasad forum, to pozwole sobie wkleic linka do forum Accorda, tam kolega Siwy znalazl zastosowanie dla seryjnej navi.
    http://www.accordklubpolska.pl/viewtopic.php?t=73&start=0
    Pierwszy post - 2 zdjecia :)

Pomysł jest REWELACYJNY !!! :D ,
    tylko to troszkę przeszkadza przy oglądaniu TV, obrazu z DVD i kamery cofania :cry: .
    Ale co tam, Accord + Navi made by Biedronka -> strzał w 10-kę !!!
  • Poziom 31  
    Co tu wymyslac z navi. Nie widziałem by w Passacie ktos miał zamontowany takie TT jak ja zrobiłem u siebie. Cos takiego robi sie pod własne potrzeby, mozesz sobie to nawet zamontowac na zegarach. Przerobic taka navi jak macie w tych akordach, to nic trudnego, kwestia tylko ladnie wszystko dopasowac, jednym slowem wsadz TT do tej navi i juz. Nie wiem czego oczekujesz kolego Strz3chu, gotowych "kitów" jeszcze nie widziałem do czegos takiego. Rusz glowa, a jak umiesz operwoac wiertarka i ciac jakies blaszki aluminiowe i lutowac kabelki, to juz jedna noga jestes w domu.
  • Poziom 9  
    Słuchaj StRz3cHu zrobic sie wszystko da najlepiej jest wywalić cały ekran z nawigacji i wstawić 2dinowe radio na pionka z navigacja i podłaczyc sie pod system BOSE u kolegi tak w accordzie zrobiłem i bardzo ładnie to wyglada i gra daj maila to ci fotki wysle a jak bys był jeszcze zainteresowany montarzem to chetnie sie podejme to mogli bysmy sie ustawic to bym ci zaprezentował tego accorda co robiłem
  • Poziom 36  
    Tą Hondę już dawno temu przerobiłem na działającą z mapą Polski zostawiając oryginalny monitor i sterowanie :D .
  • Poziom 11  
    Panowie podłączę się z pytaniem o navi w Accord VII rocznik 2006
    Czy jest możliwość zmiany języka menu/navi na PL? Obecnie jest tam język holenderski i nie potrafię nic zrobić.
    Ewentualnie jak zmienić język na ENG, bo ten podobno jest tam gdzieś do wyoru.
    Z góry dziękuję za pomoc.