Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opticum 7100 CX SAT

19 Mar 2009 17:24 4235 8
  • Poziom 12  
    na stronie sklepu w opisie ma moduł seca czyli teoretcznie powinien bez zmiany softu czytać kare C+
  • Pomocny post
    Poziom 28  
    Niewiem czy będzie chodzć ale pod koniec roku C+ zmieniła karty na seca3 więc czy oprogramowanie będzie obsługiwać ten soft może mają jakąś aktualke softu.
  • Poziom 12  
    na forum sat-kurier wyczytałem że za pomoca
    PRZEWÓD NULL-MODEM RS-232 ŻEŃSKO ŻENski
    można zmieniać soft nie mając programatora czy to prawda i jak to działa

skąd mogę sciagnąć program pod C+
    czy karta standart od spitera będzie działać
  • Pomocny post
    Poziom 28  
    Na forum globo link wyżej jest opisane jak zmieniać oprogramowanie i jakie programy są do tego potrzebne kablem nullmodem podpinasz sie do tunera i do komputera wszystko musisz mieć na dysku np C: czyli program do wgrywania softu,soft.liste kanałów aktualną po zmianach no i kabel i tu ważne!!! nie podpinamy tunera pod PC podłączonego do gniazdka należy tuner wyłączyć z gniazdka bo różnica potencjału między tunerem a PC może uwalić ci port rs232 pamiętaj.Nie będe przepisywać to co zostało już opisane bo sporo tego wejdż na ten link co ci podałam rejestracja i tam masz wszystko co związane jest z tym tunerem od softów list programów i instrukcji co i jak.
  • Poziom 12  
    jest lista i soft na stronie globo
  • Poziom 12  
    tuner czyta C+, z wgranym softem

natomiast mam pewne spostrzeżenie, wgranie listy powoduje całkowite zawieszenie tunera nie reaguje na pilot nie działają przyciski,

jeśli chcemy tego uniknąć wgrać tyko soft